ADIM ADIM ADAPAZARI
AK Parti Sakarya Milletvekili adayları, saha çalışmalarını hızla devam ettiriyor. Adapazarı seçim programları kapsamında AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, Karapınar, Alandüzü ve Mahmudiye mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

85 milyonun tamamı kazanmıştır 85 milyonun tamamı kazanmıştır

akif_adnan_dizer_adapazarinda_vatandasla_bulustu (3)
Ziyaretlerinde vatandaşlardan büyük ilgi gören Dizer’e Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti. 
 
akif_adnan_dizer_adapazarinda_vatandasla_bulustu (1)
DİZER: “YAPARSA AK PARTİ YAPAR”
Programları değerlendiren AK Parti Milletvekili Adayı Dizer, “Adapazarı Belediyemizde yaptığı çalışmalarla 84 mahallemizin sevgisini kazanan Başkanımız Mutlu Işıksu ile birlikte mahallelerimizde kıymetli hemşehrilerimizle buluşuyoruz.  Bu akşam da Karapınar, Alandüzü ve Mahmudiye mahallelerimizde destek gördük, dua aldık, hemşehrilerimiz güç verdiler, hep birlikte yola devam dedik. Hepsinden Allah razı olsun. Alandüzü’nde Şehir Hastanemiz hızla yükseliyor. Tüm sağlık ihtiyaçları tek bir kampüste çözülecek. En ileri teknoloji ile donatılacak. Her branştan 300 poliklinik, 33 ameliyathane ve 183 yoğun bakım yatağı yer alacak. Bittiğinde Sakarya’mızın sağlık üssü olacak. Sakarya’mız her alanda hızla gelişiyor, daha da güzelleşiyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla şehrimiz çok daha güzel yarınlara ilerleyecek. Yaparsa Cumhurbaşkanımız yapar, yaparsa AK Parti yapar” diye konuştu.

akif_adnan_dizer_adapazarinda_vatandasla_bulustu (2)