Adapazarı Meclisi 2’nci Oturumu Yapıldı
Adapazarı Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumu, Orhangazi Kültür Merkezi’nde meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Başkan Mutlu Işıksu’nun başkanlık ettiği mecliste, 2023 yılı Performans Programı ve 2023 Mali Yılı Bütçe Kararnamesini içeren maddeler oylandı. AK Parti, MHP ve İYİ Partili meclis üyelerinin kabul, CHP’li meclis üyesi Haluk Akbay’ın ret oylarıylaiki madde, oy çokluğu ile kabul edildi. 

adapazari_belediyesi_2023_bütçesi_onaylandi (1)
Başkan Işıksu’dan Tteşekkür
Meclis gündeminin oylanmasının ardından konuşan Başkan Mutlu Işıksu, “2023 Performans Programımız ve 610 milyon TL’lik bütçemizin hayırlı olmasını diliyorum. Program ve bütçenin hazırlanmasında yoğun emek sarf eden Mali Hizmetlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Hilmi Kızılcık, Müdürümüz Osman Nuri Eker ve çalışma arkadaşlarıma, plan ve bütçe komisyonumuzun tüm kıymetli üyelerine ve değerli meclis üyesi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Şehrin kalbi Adapazarı için aşkla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

adapazari_belediyesi_2023_bütçesi_onaylandi (3)
Adapazarı Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı, 7 Kasım 2022 Pazartesi, saat 14.00’da Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

adapazari_belediyesi_2023_bütçesi_onaylandi (2)