Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce, Fatih Mahallesi Otoban üst geçidi altında bulunan dere yatağında ıslah ve temizlik çalışmaları yapılıyor.

3 yaşındaki Zayn Sofuoğlu bu kez de ATV motoruyla off-road yaptı 3 yaşındaki Zayn Sofuoğlu bu kez de ATV motoruyla off-road yaptı

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Fatih Mahallesi Atatürk Caddesi Otoban köprüsü yanında bulunan dere yatağında artan kötü koku ve kirli görüntünün önüne geçmek amacıyla temizlik ve düzenleme çalışması başlattı. Vatandaşların artan kötü koku ve kirlilik ile ilgili şikâyetleri nedeniyle harekete geçen Arifiye Belediyesi, dere yatağının çevresinde temizlik çalışması yapıyor. 

3-190
Aynı zamanda dere yatağı 800’lük boru kullanılıp, kapalı hale getirilerek kötü kokunun ve kirli görüntünün önüne geçilmesi planlanıyor. Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; "Arifiye Belediyesi olarak vatandaşlarımızın her türlü talebine önem veriyoruz.  Son zamanlarda artan şikâyetler nedeniyle dere yatağında bir ıslah çalışması başlattık. Çalışmalarımızı yakın zamanda  tamamlayarak, buradaki sorunu gidereceğiz." dedi.