Uzun bir süredir geleneksel hale gelen toplantılara Orhan Çakıroğlu, Mustafa Verkaya, Hayrettin Alp, Mehmet Utku, Mahmut Yıldırım, Erhan Öztunç, Mustafa Can, Ali Çanak, Memduh Yellice, Nadir Altındal,  İbrahim Kabalak başta olmak üzere yüzlerce kişi katılıyor. Bu hafta Tomarzalılar Vakfı salonunda düzenlenen etkinlikte bir konuşma yapan Erdem Karakoç, 31 Mart seçimlerine ve Cumhur İttifakı'nın önemine değindi.
Ititfaki Konustular2

CHP ve terör örgütü PKK'yı destekleyen siyasi bir partinin birlikte hareket ettiğine değinen Karakoç, şöyle konuştu: "Mersin'de, Akdeniz'de, Toroslar ve Esenyurt'ta ittifak yaptılar. CHP'yi desteklemek için bölücüler İstanbul'un birçok ilçesinde aday göstermediler."

Karakoç konuşmasında, Osmanlı Türkiyesinden bugüne kadar gelen milliyetçi önderlerin ortaya koyduğu silsileyi dosdoğru tahlil etmezsek bugün yapılan ittifakı, bugün verilen mücadeleyi anlamamış oluruz." ifadelerini kullandı.

Filistin için tek yürek oldular! Filistin için tek yürek oldular!

Erdem Karakoç, merhum Alparslan Türkeş'in ülke ve milletin birlik ve beraberliğinin sağlanması için sağ görüşlü partilerle yaptığı ittifakları anımsattı. (Hüdavendigâr Onur)