BU YIL BİZİM İÇİN ÇOK ÖZEL

Dünya Çiftçiler Gününün bu yıl TürkTraktör açısından daha özel olduğunu belirten TürkTraktör Şirket Lideri MatthieuSéjourné, "70'inci yaşımızı kutladığımız bu dönemde Dünya Çiftçiler Gününü Türkiye'nin dört bir yanından gelen çiftçilerle bir arada geçirmek bizler için oldukça kıymetliydi. Başarılarla ve rekorlarla geçen bu yetmiş yılda TürkTraktör olarak varlığımızın tek amacı ve hedefi, Türkiye’de tarım ile çiftçimizin modern ve ileri teknolojileri kullanarak dünyada hak ettiği gelişmişlik düzeyine ulaşabilmesi. Bu amaçla traktörden hassas tarım ekipmanlarına, dijital karar destek uygulamalarından çevre dostu motorlarımıza kadar tarımın geleceğine ışık tutan çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.

Türktraktör Dünya Çiftçiler Günü Kutlaması

YENİ BAŞARILAR HEDEFLİYOR

Çiftçilerin büyük teveccühü ile Türkiye traktör pazarının 17 yıldır kesintisiz lideri olduklarını belirten MatthieuSéjourné,New Holland ve Case IH markalarımızı yüksek yerlilik oranıyla üretiyoruz.Çok kısa bir süre önce traktör üretimi için çok önemli bir eşik olan 1.111.111'inci traktörümüzü ve 600 bininci motorumuzu banttan indirdik. Önümüzdeki dönemde de üretimimize hız kesmeden devam edeceğimize ve yeni başarılara imza atacağımıza inancım tam." dedi.

FAZ5 MOTORLAR KULLANIYOR

Geleneksel motorlu ürünlerinin en gelişmiş üniteye sahip versiyonlarını da Dünya Çiftçiler Günü etkinliğinde misafirleriyle buluşturduklarını belirten TürkTraktör Şirket Lideri Matthieu Séjourné, "2009 yılında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sektörünün ilk Ar-Ge Merkezi olarak tescil edilen merkezimizin öncü çalışmaları neticesinde yerli üretim Faz 5 motorlarımıza en yeni ürünlerimizde yer vererek, çiftçilerimizin mazotun bir damlasından bile maksimum verim almasına olanak sağladığımız için çok mutluyuz." dedi.

Türktraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli Ömer Kuloğlu Türktraktör Şirket Lideri Matthieu Séjourné

KULLANICI SAYISI 150 BİNİ AŞTI

2019 yılında tarımda dijital dönüşüm için attıkları adımlardan biri olan Tarlam Cepte uygulamasının kendi kategorisinde en çok tercih edilen aplikasyon haline geldiğini belirten TürkTraktör Şirket Lideri MatthieuSéjourné, "Tarlam Cepte ile interaktif ortamda da çiftçilerimize destek oluyoruz. Günden güne geliştirdiğimiz uygulamamız sayesinde çiftçilerin tarlalarındaki ürünlerinin takibine destek sağlarken, uydu ile bitki sağlığı görüntüleme, uydu ile sulama önerileri, tarla kontrol haritası, canlı yağış ve fırtına takibi, bitki yetiştiriciliği önerileri, ilaçlama ve traktör kullanımı, tarla karşılaştırma gibi birbirinden önemli bilgilere kolayca ulaşmalarını sağlıyoruz." dedi.

ETKİNLİKTE SERGİLENDİ

Sakarya'nın en büyük halk  kütüphanesi açılışa hazırlanıyor Sakarya'nın en büyük halk kütüphanesi açılışa hazırlanıyor

Tarım sektöründeki en gelişmiş ürünleri ve teknolojileri Türkiye'deki müşterileriyle buluşturduklarını da sözlerine ekleyen MatthieuSéjourné, "TürkTraktör Hassas Tarım ürün gamında yer alan Otomatik Dümenleme Sistemleri, Akış ve Uygulama Kontrol Sistemlerine ek olarak, yerli olarak geliştirilen; araç bağlantı sistemi TTConnect ve akıllı yönlendirme sistemi TTGuide ürünleri hakkında misafirlerimize bilgiler verdik. Bu teknolojiler sayesinde tarımda verimliliği hedefliyor, çiftçilerimizin sermayesi olan traktörlerini ve ekim alanlarını en faydalı şekilde kullanmalarını sağlıyoruz" dedi.