Staj ve Çıraklık Mağdurlarına vekil Bülbül'den destek Staj ve Çıraklık Mağdurlarına vekil Bülbül'den destek

AÇILIŞ PROGRAMI
AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci ve Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Erenler Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinliklerinin açılış programına katıldı. Belediye Hizmet Binası Bahçesinde gerçekleşen programda ilk olarak yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin hediyeleri takdim edildi. Programa Kaymakam Günhan Yazar ve İlçe Protokolü de katılım sağladı.

ERENLER’DE HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI ETKİNLERİ GENİŞ BİR KATILIM İLE BAŞLADI (1)
"TEŞEKKÜR EDİYORUZ"
Hediye takdimlerinin ardından konuşan Erenler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Özge Yalçın, “Öncelikle bugün bizleri yalnız bırakmayan değerli protokolümüze kurslarımızdaki hocalarımız ve öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum. Büyük emekler ile bugüne hazırlandık. Burada hep birlikte çok güzel şekilde hem eğlenerek hem de öğrenerek 3 gün geçireceğiz” dedi.  

ERENLER’DE HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI ETKİNLERİ GENİŞ BİR KATILIM İLE BAŞLADI (9)
"BURADA EMEK VAR"
Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy, “Bir eğitimci olarak en güzel şeylerden biriside derslerden sonra alınan güzel sonuçları görmek. Gerçekten burada emek var. Burada bugün kurslarda aylarca ve yıllarca harcanan zamanın, emeğin sonucu var. Hocalarımızı ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını Allah’tan diliyorum. Programımız hayırlı olsun” dedi.

ERENLER’DE HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI ETKİNLERİ GENİŞ BİR KATILIM İLE BAŞLADI (8)
BİRLİK VE BERABERLİK
Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “İlçe Halk Eğitim Merkezimiz her yıl kurslarını geliştirerek eğitimlerini sürdürüyor.Kurslarda ve programda emeği geçen hocalarımızı ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum.İlçemizdeki tüm eğitim kurumlarımıza desteğimizi sürdürmeye, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ERENLER’DE HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI ETKİNLERİ GENİŞ BİR KATILIM İLE BAŞLADI (7)
TEBRİK ETTİ
Kaymakam Günhan Yazar ise, “Bugün burada çok güzel eserler görüyoruz. Hanım kardeşlerimiz yüzlerce el emeği eser üretmişler. Her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Halk Eğitim Kurslarında eğitim görev vatandaşlarımızın daha iyi koşullarda çalışabilmeleri için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Programlarda emeği geçen arkadaşlarımızı ve kardeşlerimizi kutluyorum” dedi.

ERENLER’DE HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI ETKİNLERİ GENİŞ BİR KATILIM İLE BAŞLADI (5)
"BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN"
AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci ise, “İlçelerimizde Halk Eğitim Merkezlerimizin programlarına katılıyoruz. Ama görüyorum ki Erenler bir başka. Yüzlerce farklı farklı eser, gösteriler, oyunlar var. Gerçekten hocalarımız, kursiyer hanım kardeşlerim ve ablalarım büyük emekler harcamış. Bize kendilerini alkışlamak düşer. Başarılarınız daim olsun inşallah” ifadelerini kullandı.

ERENLER’DE HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI ETKİNLERİ GENİŞ BİR KATILIM İLE BAŞLADI (4)

ERENLER’DE HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI ETKİNLERİ GENİŞ BİR KATILIM İLE BAŞLADI (3)

ERENLER’DE HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI ETKİNLERİ GENİŞ BİR KATILIM İLE BAŞLADI (2)