SAÜ’de öğrencileri “Sakarya”  yolculuğuna çıkaran sergi SAÜ’de öğrencileri “Sakarya” yolculuğuna çıkaran sergi

SİZLERİN ABİSİYİM

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet ŞİMŞEK tarafından açıklanan tasarruf tedbirleri kapsamında, Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç ve Başkan Yardımcıları belediye personelini toplayarak gerekli çalışmaların ivedilikle yapılmasını söyledi. Personele hitabetine göreve başladıkları günden bu yanda yapılanları ve personel yapılanmasını anlatarak başlayan Başkan Dinç şunları kaydetti; “Göreve başladığımız günden bu yana Erenler Belediyesi Ailesi kavramını hep birlikte oturttuğumuzu düşünüyorum. Ben seçilmiş bir başkanım fakat sizlerin de abisiyim. Bunu böyle bilmenizi isterim.

Şenol Di̇nç (4)

HALKIN İÇİNDEN GELİYORUM

Kanun ve nizam çerçevesinde çalışmaya devam ederken, aynı zamanda her türlü probleminizi de Şenol abinize iletebilirsiniz. Halkın içinden geliyorum. Bu yüzden otobüse biniyorum, bu yüzden kahveye gidip sohbet muhabbet ediyorum, bu yüzden hiçbir ayrımcılık talep etmeden her bir vatandaşımız gibi günlük rutinlerimi gerçekleştiriyorum. Belediye Başkanlığı’nın vermiş olduğu yetki ve kapsamı mesai saatleri içinde tabiiki kullanıyorum. Bundan ötürü tasarruf tedbirleri çokta alışık olmadığımız bir şey değil. Bunu da belirtmek isterim. Ayrıca yapacağımız projelerimiz konusunda da Erenlerli vatandaşlarımız müsterih olsun, tedbirler kapsamında yapılacak projelerimizi de ona göre planlıyoruz.”

Şenol Di̇nç (1)

HAYATİ BİR GÖREVDİR

Konuşmalarını tamamlayarak Başkan Yardımcısı Banu Yeşil ve Yusuf Söğütdelen’e mikrofonu devreden Başkan Dinç, tüm personeline teşekkür etti. Tasarruf tedbirleri kapsamında personellerin neler yapması gerektiğini anlatan Başkan Yardımcıları Banu YEŞİL ve Yusuf Söğütdelen personellerin evlerinde nasıl tasarruf ediyorlarsa belediyede de aynı hassasiyeti gösterilmesini rica ederek, araçlardan, malzeme kullanımına demirbaşların sağlıklı kullanılmasından, zamanın verimli kullanılmasına kadar birçok alanda yapılacakları detaylıca anlattı. Toplantı sonunda personellerin görüşlerini alan Başkan Yardımcıları, önümüzdeki süreçte de hem gelir arttırıcı faaliyetlerin yoğunlaşacağını hem de tasarruf tedbirlerinin daha etkin gerçekleştirileceğini belirtti.

Şenol Di̇nç (2)Şenol Di̇nç (3)