Edinilen bilgilere göre Karasu ilçesi İncilli Mahallesi Mevlana Caddesi üzeri Tapu ve Kadastro Müdürlüğü önünde henüz belirlenemeyen sebepten dolayı İ.A. ile S.E. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın yerini kavgaya bırakması sonrasında İ.A. yanında bulunan silahla S.E.’ye ateş ederek yaraladı.

silahla_vurulan_sahis_hastaneye_giderken_eve_carpti (1)
Şüpheli olay yerinden kaçarken yaralı halde aracına binen ve hastaneye giden S.E., Aziziye Mahallesi Lozan Caddesi üzerinde seyir halindeyken otomobilin kontrolünü kaybetti. Kontrolden çıkan 34 JA 2221 plakalı otomobil, yoldan çıkarak zemin katta bulunan evin balkonuna adeta ok gibi saplandı. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

silahla_vurulan_sahis_hastaneye_giderken_eve_carpti (2)
Olay yerine gelen sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan yaralı, Karasu Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Polis ekipleri şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

silahla_vurulan_sahis_hastaneye_giderken_eve_carpti (3)
BALKONA ÇARPTI!
Kazanın oluşunu anlatan Ünzüle Gökgöz, “Karşımızdaki araba sakin bir şekilde geliyordu. Sanırım ağaca vurdu, bir ses geldi. Daha sonrasında ise kuş gibi gitti, onu anlatamam birebir yaşadım. İndiği gibi balkona çarptı” derken evin kardeşinin olduğunu aktaran Nermin Şirin, “Kardeşimin evi, her iki tarafa da geçmiş olsun diyorum. Kardeşim aradı beni eve bakmamı söyledi. Evde oturan yoktu, annem ve kız kardeşim İstanbul’daydı iyi ki yoklar burada çünkü sürekli onlar balkonda oturuyorlardı” dedi.

silahla_vurulan_sahis_hastaneye_giderken_eve_carpti (4)