Huzurevinde rahatsızlanan adam hastanede hayatını kaybetti! Huzurevinde rahatsızlanan adam hastanede hayatını kaybetti!

Geyve ilçesi D-650 karayolu Alifuatpaşa mevkiinde 22 Şubat'ta meydana gelen olayda, Erkan Arman (52) alkollü eğlence mekanından çıktıktan bir süre sonra aracının önünde hareketsiz şekilde bulundu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları incelemede Arman'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan otopsi sonrasında Arman'ın bıçaklanma neticesinde hayatını kaybettiği belirlendi. 

Olayla ilgili inceleme başlatan polis, K.A. (24) ve S.Y. (31) isimli şüphelileri gözaltına aldı. Emniyetteki işlemleri sonrasında adliyeye sevk edilen K.A. "kasten adam öldürme" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilirken, S.Y. savcılık ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 
Erkan Arman'ın öldürülmesiyle ilgili incelemelerini derinleştiren ekipler, olaya karıştığı düşünülen H.B. (34) isimli şüpheliyi Muğla'nın Bodrum ilçesinde saklandığı adreste; U.Y. (42), S.Ç. (37), E.E. (21), S.A. (40) ve Ü.T. (36) isimli kişileri de yardım ve yataklık ettiği gerekçesiyle gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden H.B. tutuklandı, diğer 5 şüpheli de adli kontrolle serbest bırakıldı.
Tutuklu Sayisi 4 Oldu4
Cinayete ilişkin 8 kişi daha gözaltına alındı
Olaya ilişkin yeni detaylara ulaşan ekipler, Erkan Arman'ın alkollü eğlence mekanından çıktıktan sonra trafikte selektör yaptığı gerekçesiyle aracının durdurulduğu ve çıkan kavgada bıçaklanarak öldürüldüğü öğrenildi. Soruşturmanın derinleştirilmesiyle 8 şüpheli daha gözaltına alındı. Şüpheliler H.B. (24) ve E.G. (35), yardım ve yataklık yaptığı değerlendirilen Ş.A. (27), S.B. (33), S.B. (33), C.B. (39), U.A. (36) ile Ş.Ç.S. (39) isimli toplam 8 şüpheli, emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Tutuklu Sayisi 4 Oldu3
Tutuklu sayısı 4 oldu
Emniyetteki işlemleri sonrasında adliyeye sevk edilen 1’i kadın toplam 8 kişiden H.B. (24) ve E.G. de (35) tutuklanırken yardım ve yataklık yaptığı değerlendirilen Ş.A. (27), S.B. (33), S.B. (33), C.B. (39), U.A. (36) ile Ş.Ç.S. (39) adli kontrolle serbest bırakıldı. Cinayete ilişkin soruşturma çerçevesinde tutuklu sayısı böyleyece 4'e yükselmiş oldu.