ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ ONURUNA İFTAR

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Türk Polis Teşkilatının 179. Kuruluş Yıldönümü kapsamında şehit ve gazi aileleri onuruna iftara programı düzenlendi. Vali Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz hanımefendi,Türk Polis Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle onurlarına düzenlenen iftar programında; Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz ile aynı sofrada buluştu, Kahramanlarımızı minnetle yad ettiklerini ifade etti.

Serdivan’da temizlik var Serdivan’da temizlik var

G Kqbmal Xo A A M Y1

PROGRAMA KATILIM!

Programa, Vali Yaşar Karadeniz, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş, Sakarya Üniversitesi Rektörü Hamza Al, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Mehmet Sarıbıyık ile şehit ve gazi aileleri katılım sağladı.

G Kqbmap Ww A E Wa F5

ALEMDAR PAYLAŞTI

İftar programının ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Alemdar, “Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ve Rektörlerimizle birlikte İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Türk Polis Teşkilatının 179. Kuruluş Yıldönümü kapsamında şehit ve gazi aileleri onuruna düzenlenen iftara katıldık. Rabbim milletimizin emanetlerine layık olabilmeyi nasip eylesin” ifadelerine yer verdi.

G Kq T R Be X U A A5I 9G Kq T P1 O W I A Atz I7G Kq T J Xf X Y A Azk OpG Kqbmai W0 A A9 Rf H