AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci’den sosyal medya hesabı üzerinden sağlık sektörünü ilgilendiren müjde niteliğinde bir paylaşım geldi.

İHALELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Milletvekili İnci, Sakarya’nın sağlık altyapısına önemli bir katkı sağlayacak olan ve merkezdeki yoğunluğu azaltmak amacıyla Hendek Devlet Hastanesi’ne yeni bir MR cihazı getirilmesi ve Şehir Hastanesi’nin yapımının hızlandırılması için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüşme gerçekleştirdiğini açıkladı.

MÜSİAD Ferizli 3. OSB'de MÜSİAD Ferizli 3. OSB'de

Yapılan görüşmeler sonucunda MR cihazının onayını alarak ihale süreçlerini tamamladıklarını duyuran Milletvekili İnci yakın bir zaman içerisinde hizmete alınacağını ifade etti.

Sağlık İnci (2)
"HİZMETE ALACAĞIZ"
Vekil İnci, “Sakarya’nın sağlık altyapısına önemli bir katkı sağlayacak olan ve merkezdeki yoğunluğu azaltmak amacıyla Hendek Devlet Hastanesi’ne yeni bir MR cihazı getirilmesi ve Şehir Hastanesi’nin yapımının hızlandırılması için Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ile yoğun görüşmeler gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz bu görüşmeler sonucunda, Sayın Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’nın talimatları doğrultusunda MR cihazımızın onayını alarak ihale süreçlerini tamamladık ve inşallah yakın bir zaman içerisinde hizmete alacağız. Milletvekillerimiz ile birlikte şehrin sağlık yatırımlarını yakından takip ediyor ve bu alanda şehrin gücünü artırmak için çaba sarf ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Sağlık İnci (1)