Meclis Başkanı Erdem Ercan ev sahipliğinde SATSO Meclis Başkanlığı makamında gerçekleştirilen törene, 2018-2022 Dönemi Meclis Başkanı Talip Kuriş, SATSO 2022-2026 Dönemi Meclis Başkan Yardımcıları; Onur Kansu ve Murat Ekşi, Divan Katibi olarak görev yapacak olan Meclis Üyesi Serap Yılmaz, geçmiş Dönem SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Müftüoğlu iştirak etti. 

satso_meclis_baskanligi_devir_teslim (1)
"GURUR VE HEYECAN İÇERİSİNDEYİM"
SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan yaptığı konuşmada, "Talip Kuriş gibi başarılı bir ağabeyimizden bu görevi teslim almak büyük bir sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Layık olmaya çalışacağım. Başkanımızın bilgileri, tecrübeleri bizlere ışık olacaktır. Kendisinin desteğiyle her zaman yanımızda olacağına inanıyorum. Birbirimizi hiç kırmadan, üzmeden geldiğimiz bu sürecin sonunda, bir bayrak yarışı olarak nitelendirdiğimiz bu sorumluluk yüklü görevi devir alıyor olmanın gurur ve heyecanı içerisindeyim” diyerek günün anısına hediye takdiminde bulundu.

satso_meclis_baskanligi_devir_teslim (2)
KALEM HEDİYE ETTİ
Devir teslimde SATSO 2018-2022 dönemi Meclis Başkanı Talip Kuriş ise göreve başlayan Meclis Başkanı Erdem Ercan’a kalem hediye ederek "Erdem Ercan arkadaşımızın teslim aldığı görevi layıkıyla çok başarılı bir şekilde ifa edeceğine sonsuz inancım var. Bugünün anısına bir kalem hediye etmek istiyorum. Şehrimiz ve Odamız adına alacağı güzel ve önemli kararlarda bu kalemi kullanarak imza atmasını rica ediyorum. Yeni görevinde tekrar başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.