Adapazarı Belediyesi tarafından oluşturulan Gençlik ve Spor Kulübü, kısa sürede birçok branşta şampiyonların kulübü olmayı başardı. Başkan Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel ve Kültür İşleri Müdürü Murat Acar ile birlikte şampiyon sporcularla bir araya geldi. 

baskan_isiksu_sampiyonlara_tesekkur_etti (3)
Şampiyonlar Adapazarı’ndan
Buluşmaya, kulübün başarılı sporcuları, Judoda Türkiye Şampiyonu Elif Azra Kulak, Türkiye 2.’leri Duru Yılmaz, Metin Var ve Erva Nur Efe, Türkiye 3.’sü Nilsu Kurucu ve Antrenörleri Yeliz Kurucu; Karatede Türkiye Şampiyonu Elif Burukoğlu ve Türkiye 2.’si Yağmur Şevval Dursun Antrenörleri Şahin Damar;Profesyonel Kick-Boks Türkiye Şampiyonu Esra Yalın ve Antnenörü Mehtap Demircioğlu; Teniste 12 Yaş Turnuvası Şampiyonu Mehmet Akif Mutlu ve Büyükler Turnuvası Şampiyonu Egemen Karaman, Antrenörleri Hakan Arıkan; Modern Pentatlonda Türkiye 2.’si Mehmet Ali Koçak ve Türkiye 4.’sü Yağmur Ayşe Malkoç, Antrenörleri Yaren Aydın ve İl Temsilcisi Nesibe Malkoç; Triatlonda Takım Halinde Türkiye 3.’sü olan Arda Ünal, Arda Şimşek, Abdülkadir Soy, Kadir Ensar Soğancı, Yusuf Ömer Kırbaşoğlu, Berat Gebeşoğlu ve Antrenörleri Seydi Gökpınar ile birlikte katıldı. 

baskan_isiksu_sampiyonlara_tesekkur_etti (2)
Tam destek sürecek
Buluşmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı Belediyesi olarak bugüne ve yarına gençlerimizin gözlerinden bakıyoruz. Her an, her zaman genç kardeşlerimizle bir arada olmak için gayret ediyoruz. Eğitime ve spora önemli katkılar sağlıyor ve gençlerimize çok güveniyoruz. Adapazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüz çok şükür kısa zamanda önemli başarılara imza attı ve atmaya da devam ediyor.Sizlerle gurur duyuyor ve sizlere çok güveniyoruz. Kısa sürede çok önemli başarılara imza attınız. Her zaman destekçiniz olmayı sürdüreceğiz. Ay yıldızlı bayrağımızı gönderlere çekmeye ve şampiyonluklara devam” ifadelerini kullandı.

baskan_isiksu_sampiyonlara_tesekkur_etti (1)