İLK 10 GÜNDE 15 BİN BAŞVURU!

Haziran ayının ortalarında başlayan hem online hem de yüz yüze başvurular tüm ilçelerde büyük ilgi gördü. 05-18 yaş grubuna yönelik kurslara ilk 10 gün içinde yaklaşık 15 bin  kişi başvurdu. Henüz başvuru yapmamış olanlar için ise kayıtlar devam ederken, internet üzerinden veya ilçe müdürlüklerine giderek bizzat yapılabilen başvurular, açılış tarihinden sonra da devam edecek.

Gsb Spor Okullari (1)

NEVZAT İNANÇ'TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Açılış töreninde konuşan Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç; GSB Yaz Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okulları'nın bu yıl 24 branşta faaliyetlerine başladığını belirtti. Atıcılık, atletizm, badminton, basketbol, bisiklet, boks, jimnastik, güreş, halter, hentbol, judo, kano, karate, kickboks, kürek, masa tenisi, eskrim, taekwondo, tenis, triatlon, voleybol, yüzme, futbol ve wushu gibi çeşitli spor dallarında kursların düzenlendiğini açıkladı. Engelsiz Spor Okulları kapsamında ise taekwondo, masa tenisi, atletizm ve halter branşlarında özel kurslar verileceğini ifade etti.

Gsb Spor Okullari (16)

DAİMA HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

Serdivan Belediyesi Yaz Spor Okulları açıldı Serdivan Belediyesi Yaz Spor Okulları açıldı

İnanç, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak için uzman antrenör kadromuz ve modern spor tesislerimizle daima halkımızın hizmetindeyiz. Sakarya’daki tüm çocuk ve gençlerimizi GSB Yaz Spor Okulları ve Engelsiz Yaz Spor Okulları'nda ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Tüm katılımcılara hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

Gsb Spor Okullari (15)

SPORUN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ

GSB Spor Okulları'nın açılışı, Sakarya'da spor yapma olanaklarını artırma ve herkesi sporla buluşturma yolunda önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Sporun birleştirici gücünü tüm bireylere ulaştırmayı hedefleyen bu proje, Sakarya'da büyük bir heyecan ve coşkuyla karşılandı.

Gsb Spor Okullari (11)Gsb Spor Okullari (5)Gsb Spor Okullari (7)Gsb Spor Okullari (4)

Editör: Zhantor Jateey