Sakarya valiliği Haberleri

sakarya valiliği haberleri ve güncel sakarya valiliği gelişmeleri, sakarya valiliği ile ilgili tüm video, sakarya valiliği fotoğrafları ve sakarya valiliği haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


GÜNCEL

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, her yıl geleneksel olarak Ormanpark’ta gerçekleştirilen bayramlaşma programına katıldı.

GÜNCEL

Sakarya Valiliği, sahil kesimleri için yarın sabah saatlerinden itibaren etkili olması beklenen fırtına nedeniyle uyarıda bulundu.

GÜNCEL

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Sakarya Valiliğinde toplantı düzenlendi.

GÜNCEL

Sakarya Valiliği, Kurban Bayramı başlangıcında trafik yoğunluğunun azaltılması ve muhtemel kazaların engellenmesi için kamyon, çekici ve tanker cinsi araçlara seyir...

GÜNCEL

Sakarya’da ormanlık alanlara giriş yasağı devam ediyor. 1 Haziran’da başlayan yasak, 1 Kasım’a kadar devam edecek.

GÜNCEL

Sakarya Valiliği, salı gününden itibaren artarak Cuma gününe kadar mevsim normallerinin üzerine çıkması beklenen hava sıcaklıklarına karşı uyarıda bulundu.

GÜNCEL

Sakarya İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulunun 14.Toplantısı Sakarya Valiliği 5 No’lu toplantı salonunda Vali Yardımcısı Aslan Avşarbey’in başkanlığında gerçekleştirildi.

ASAYİŞ

Sakarya Valiliği'nde Vali Karadeniz'in başkanlık ettiği asayiş ve güvenlik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Emniyet ve Jandarma kuvvetlerinin 2024 yılının ilk...

GÜNCEL

Sakarya Valiliği öncülüğünde İl Sağlık Müdürlüğü tarafından bağımlılıkla mücadele kapsamında sosyal medya etkinliği yeniden düzenleniyor.

GÜNCEL

Sakarya Valiliği, 1 Haziran'dan itibaren artarak hafta ortasına kadar mevsim normallerinin üzerine çıkması beklenen hava sıcaklıklarına karşı uyarıda bulundu.

GÜNDEM

Sakarya'da sulama kanalı, baraj, her türlü gölet ve akarsulara girilmesi sebebiyle yaşanabilecek boğulma olaylarının önlenebilmesi için Sakarya Valiliği tarafından kararlar...

GÜNDEM

www.MedyaDetay.com Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Gümüşel, 60 saniyede gündemde olan biteni değerlendiriyor.

/**/