Erenler ilçesi D-650 karayolu Küpçüler Mahallesi mevkiinde meydana gelen kazada, bir anne biri bebek arabasında diğeri yaya iki çocuğu ile birlikte yaya geçidinden yolun karşısına geçmek istedi. K.M. isimli kadın sürücü kontrolündeki 54 AGG 322 plakalı otomobil, yaya geçidinden geçmekte olan anne ve iki çocuğuna çarptı. Çarpmanın etkisi ile yola savrulan anne ve çocukları yaralandı. 

Feci Kaza6-1
İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Bir başka kadın ve iki çocuğu ise kazadan kıl payı kurtuldu. 
O anlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, iki kadın ve toplam dört çocuğun yolun karşısına geçmek için yaya geçidine yönelmesi ve otomobilin anne ve iki çocuğuna çarpması yer aldı.

Feci Kaza7-1
"Benim burada gördüğüm 8'inci kaza"
Mahalle sakinlerinden Osman Batmaz, söz konusu bölgede sürekli kaza meydana geldiğini söyledi. Önlem alınmasını isteyen Batmaz, "Buraya alt veya üst geçit olması gerekiyor. Bu yaya geçidinin sorunlu olduğunu sürekli dile getiriyorum. Yetkililerin birlikte bir istişare yaparak buraya bir çözüm bulması gerekiyor. Çünkü burada yerleşim alanı var. İnsanlar sürekli yolun karşısına geçiyor. Benim burada gördüğüm 8'inci kaza. Bugün de maalesef yaya geçidinden geçen bir kadın ve iki çocuğuna otomobil çarptı" dedi.

Feci Kaza5-1

Dayakçı koca tutuklandı! Dayakçı koca tutuklandı!

Feci Kaza8-1

Feci Kaza3-1

Feci Kaza4-1A W244161 02

A W244161 01
 

Editör: Zhantor Jateey