Pandemi nedeniyle 2 yıldır düzenlenmeyen toplu bayramlaşma töreni bu yıl, Sakarya Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi’nce ortaklaşa gerçekleştirildi.

Adapazarı Ormanpark’taki bayramlaşma törenine Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, milletvekilleri, siyasi parti il başkanları ve yöneticileri, ilçe belediye başkanları, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, STK temsilcileri ile davetliler katıldı.sakarya_protokolu_bayramlasti3

"ŞÜKÜRLER OLSUN BAYRAM KAVUŞTUK"
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce törende yaptığı konuşmada, “Her yokuşun bir inişi vardır derler. Pandemi bizim için ciddi bir yokuştu. 2 senedir bu yokuşu büyük bir özveriyle, büyük bir mücadeleyle atlatmış olduk. Şükürler olsun bayrama kavuştuk. Tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyorum” dedi.
sakarya_protokolu_bayramlasti2

"GÜZEL BAYRAMLAR DİLİYORUM"
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ise, “Pandemi nedeniyle sevdiklerimizden, akrabalarımızdan, büyüklerimizden, küçüklerimizden uzak kaldık, uzaktan bayramlaşma süreci oldu. Yaklaşık 3 bayramdır özlemiştik. Hem Ramazan birlik beraberlik içinde geçti, gönlümüzce eskiden olduğu gibi bir Ramazan geçirmiş olduk. Hem de huzurlu, mutlu bayrama ulaşmış olduk. Herkesin bayramını tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonra da nice sağlıklı, huzurlu, güzel bayramlar diliyorum” ifadelerini kullandı.
sakarya_protokolu_bayramlasti4
sakarya_protokolu_bayramlasti5