Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Akyazı’da sürdürdüğü ziyaretlerine Pazarköy Mahallesi ile devam etti. Burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Alemdar, ardından Pazarköy Eğitimspor Kulübü’nü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Selim Kurt tarafından karşılanan Alemdar, “Amatör sporlara hak ettiği değeri vereceğiz. Gençlerimizi amatör sporlara teşvik edeceğiz” dedi.
Yusuf Alemdar Akyazii3
“Bizler size inanıyoruz”
Programda konuşan AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, “Yusuf Başkanımızla mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki, AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar Pazarköy çok güçlü bir destek verdi. Şimdi 31 Mart’ta daha da güçlü bir desteği Pazarköy mahallemiz verecektir. Bizler size inanıyor güveniyoruz” dedi.
MHP Akyazı İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu da, “Cumhur İttifakı’nın güçlü birlikteliği ile tüm kadrolarımızla sahada sonuna kadar çalışıyoruz. Hem Sakarya’mız hem de Akyazı’mız için birbirinden kıymetli başkan adaylarımız var. İnşallah Yusuf başkanımız Akyazı’mıza altın çağını yaşatacaktır” diye konuştu.
Yusuf Alemdar Akyazii2
“Vatandaşımızın teveccühüne yeni dönemde fazlasıyla cevap vereceğiz”
Akyazı’da 74 mahallenin tamamına eşit hizmet verileceğini ifade eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Seçim çalışmalarına başladığımız ilk günden itibaren ilçelerimizi yoğun bir şekilde ziyaret ediyoruz. Özellikle esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini dikkatli bir şekilde dinliyoruz. Çünkü bizler bu güzel şehri hemşehrilerimizle birlikte yöneteceğiz. Eksikleri ve devam eden çalışmaları vatandaşlarımızdan dinleyerek çözüme kavuşturacağız. Bu anlamda Pazarköy Mahallemizi de ziyaret etmek istedik. Her mahalleye eşit ve adil davranacağız. Herkesten Allah razı olsun, bizleri en iyi şekilde karşıladınız. İnşallah bizler de yeni dönemde bu teveccühe fazlasıyla cevap vereceğiz” diye konuştu.
Yusuf Alemdar Akyazii4
“Sakarya’mız için her alanda projeler üreteceğiz”
Konuşmasında yakın zamanda projelerin tanıtılacağına dikkat çeken Alemdar, “Bizim gerek Akyazı, gerekse şehrimizin tüm ilçelerin için çok özel projelerimiz var. İnşallah Cuma günü bu projelerimizi açıklayacağız. Şehrimizde yaşayan en gencinden en yaşlısına kadar tüm hemşehrilerimize dokunacak ve onların hayat standartlarını yükseltecek projelerimiz hazır. Sakarya’mız için her alanda projeler üreteceğiz. Tüm vatandaşlarımızın gönlü müsterih olsun. Her zaman söylediğimiz gibi; Sakarya için hazırız, kararlıyız ve hep birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

Yusuf Alemdar Akyazii6

Yusuf Alemdar Akyazii5

Yusuf Alemdar Akyazii7