YOĞUN KATILIM

Sakarya Kınalılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği'nin 4'üncü Geleneksel Kültür Şenliği gerçekleştirildi. Şenliğe Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar ve Ertuğrul Kocacık, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, SESOB başkanı Hasan Alişan, Sakarya Kınalılar Derneği Başkanı Adem Köse ve siyasi partilerin temsilcileri ve vatandaşlar katılım gösterdi. Şenliğe ilgi yoğun oldu.

F5IJklyWUAIgUXH

FARKLI KÜLTÜRLER

Şenliğe katılan başkan Ekrem Yüce, "Milletvekillerimiz Sn. Lütfi Bayraktar ve Sn. Ertuğrul Kocacık, Adapazarı Belediye Başkanımız Sn. Mutlu Işıksu, SESOB Başkanımız Sn. Hasan Alişan, Sakarya Kınalılar Derneği Başkanımız Sn. Adem Köse ve siyasi partilerin temsilcileri ile 4. Geleneksel Kınalılar Kültür Şenliği’ne katıldık. Zengin kültürel mozaikleri bir araya getiren Sakarya’mızda birlik ve dayanışma içinde büyüyor, farklı kültürlerin renklerini kucaklayarak şehrimizi daha da zenginleştiriyoruz" dedi.

720 rakımlı zorlu parkurda macera dolu bir gün 720 rakımlı zorlu parkurda macera dolu bir gün

BİR VE BERABER

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu da, "Sakarya Kınalılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği'nin 4'üncü Geleneksel Kültür Şenliği'nde hep birlikteydik. Kardeşlik coğrafyası şehrimizde hep birlikte bir ve beraber olarak çok daha güzel yarınlara yürüyoruz. Dernek Başkanımız Adem Köse'nin şahsında bu güzel etkinlikte emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin" dedi.

F5IJkl2WcAAf7xrFfyDkpgWAAAKAIfF5IJl-RWYAAExSuF5IJl-QXIAAb9qjF5IJl-IXoAExaYpF5IJl-HWwAAoJMsF5IJklzWQAI00Uf