Programının ilk durağında AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Alemdar, İlçe Başkanı Adem Öz’e yeni görevinde başarılar diledi. Akabinde Şehit Ali Gaffar Okan Caddesi esnafını ziyaret eden Başkan Adayı Alemdar, esnaflara hayırlı işler diledi. Hendek Devlet Hastanesi’nde Başhekim Dr. Ünal Küçükyılmaz ile görüşen Alemdar’a ziyaretlerinde Hendek Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Adem Öz ve MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı eşlik etti.
Yusuf Alemdar Hendek2

“Önceliklerimizi belirleyerek projelerimizi ortaya koyacağız”
Ziyaretleri sonrası değerlendirmelerde bulunan Alemdar, “Hendek ilçemiz coşkusuyla, heyecanıyla Cumhur İttifakı’nı geleceğe taşıyacaktır, buna inanıyoruz. Bizler de seçim çalışmalarına başladığımız ilk günden itibaren ilçemizi çok kez ziyaret ettik. Bugün de yine parti teşkilatımız, ilçe esnafımız ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Hemşehrilerimizin görüş ve taleplerini dinledik. Tüm bu istişareleri çok kıymetli buluyoruz. İlçemiz için yeni dönemde çizeceğimiz yol haritasında bu istişareler hayati bir öneme sahip. İnşallah Hendek ilçemizde önceliklerimizi belirleyerek orta ve uzun vadede projelerimizi ortaya koyacağız” diye konuştu.
Yusuf Alemdar Hendek3

“Tüm şehrimizi büyük buluşmaya davet ediyorum”
Başkan Adayı Alemdar, “Hendek ilçemizde toplam 92 mahallemiz bulunuyor. Aynı zamanda sanayisiyle ve tarımıyla oldukça hareketli bir ilçe. Bizler de tüm bu veriler ışığında Hendek için en uygun projeleri hazırlıyoruz. Vatandaşlarımızın her alanda refah seviyesini yükseltmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi ve ekledi. Alemdar, “Bu vesile ile Hendek’ten bir kez daha seslenmek istiyorum; İnşallah Cumartesi günü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan şehrimize teşrif ediyor. Hendekli hemşehrilerimizi ve tüm şehrimizi bu coşkuya davet ediyorum” diye konuştu.  
Yusuf Alemdar Hendek4

Yusuf Alemdar Hendek5