YENİ SPOR ALANLARI

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde projelerini vatandaşlara bir bir anlatıyor, sosyal medya hesabı üzerinden de tek tek paylaşım yapıyordu. Spor alanında da birçok projesini paylaşan Başkan Çelik, projelerinden biri olan Serdivan Spor Kompleksi hakkında bir paylaşım daha yaptı. Paylaşımında Serdivan’a yeni spor alanları kazandıracaklarını belirten Başkan Çelik, bunun başında Serdivan Spor Kompleksi bulunduğunu ifade etti.

Sporrr (2)

“SERDİVAN SPOR KOMPLEKSİ”

Sakaryaspor, play-off finaline Atatürk Stadyumu’nda hazırlanıyor Sakaryaspor, play-off finaline Atatürk Stadyumu’nda hazırlanıyor

Başkan Çelik paylaşımında; “Spor sade bir eğlence aracı olarak görülse de, sosyal, fiziksel ve psikolojik olarak sağlıklı nesiller yetiştirme anlamında oldukça etkili bir araç olmasının yanında, her yaşta erdemli, sağlıklı ve disiplinli bir yaşamın oluşmasında önemli bir role sahiptir. Bu anlayıştan hareketle Serdivanımıza yeni spor alanları kazandıracağız. Bu projelerimizden biri; Serdivan Spor Kompleksi...” ifadelerine yer verdi.

Sporrr (1)Sporrr (3)