Çelik, seçim çalışmaları kapsamında Beşköprü Mahallesi’nde vatandaşlar ve esnafla bir araya geldi. Beşköprü ziyaretlerinde Çelik’e AK Parti Serdivan İlçe Başkan Vekili Yusuf Haldızoğlu, AK Parti Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı ve MHP Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin eşlik etti. 

Güne Beşköprü Sermek Kursu ziyaretiyle başlayan Çelik, kursiyer ve kurs hocaları bir araya geldi. Çelik “Çevreye dost, kaynakları etkin kullanan gençler ve kadınlar başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerinin üretime katılımını teşvik eden modeller gerçekleştirerek çalışmaları sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.
Osman Celik 2222
“Ulaşım kalitesini birlikte artıracağız”
Günün ikinci ziyaretinde Beşköprü taşımacı esnafıyla bir araya gelen Çelik, esnaf ve esnaf temsilcileriyle yaptığı sohbette akıllı teknolojiler ve güncel yönetim yaklaşımlarını harmanlayacaklarını belirtti. Başkan Adayı Çelik, “Başta ulaşım, trafik ve toplu taşıma olmak üzere Serdivan’ımızın tüm gereksinimlerini Sakarya Büyükşehir Belediyemizle işbirliği halinde, şehrin kimliğine ve potansiyeline uygun sürdürülebilir projelerle karşılayacağız” dedi.
Osman Celik 3333
“İstişare kültürü önemli”
Ardından Beşköprü Mahalle esnafıyla bir araya gelen Çelik, “İstişareyi önemsiyoruz. Esnafımızla birlikte adım atacağız. Ne kadar çok fikir ve öneriyi aynı amaç etrafında toplarsak ortaya nitelik ve kullanım amaç o kadar kaliteli projeler çıkacak. Bu da Katılımcı Belediyecilik anlayışımızın önemli bir parçası olacak” diye konuştu.