Olay, 18 Aralık günü gece saatlerinde Adapazarı Adnan Menderes Caddesinde bulunan bir oto galeride meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, tadilat işlemleri için galeriye gelen Gökhan Sahip ve arkadaşı Osman Yenisolak ile galerinin karşısında bulunan alkollü eğlence mekanındaki kişiler arasında, araba park etme mevzusu yüzünden tartışma çıktı. Tartışmayı gören ve eğlence mekanından galeriye gelen kalabalık grup, Gökhan Sahip ve Osman Yenisolak’ı öldüresiye darp etti. 

olduresiye_darp_ettiler3
Dakikalarca süren darp olayının ardından saldırganlar olay yerinden ayrıldı. Ağır yaralanan Sahip ve Yenisolak ise çevredeki vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen sağlık ekibi tarafından hastaneye kaldırıldı.

olduresiye_darp_ettiler4
Yaralıların hastanedeki tedavisi devam ederken, olayla ilgili inceleme başlatan polis ise, 18 kişi oldukları belirlenen saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

olduresiye_darp_ettiler7
Gökhan Sahip'in ağabeyi Hakan Sahip, saldırganların biran önce yakalanmasını istediklerini söyledi.

olduresiye_darp_ettiler9
Öte yandan, güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler ise dehşete düşürdü. Görüntülerde, şahıslar arasında yaşanan tartışma ve ardından kalabalık grubun iki kişiye dakikalarca tekme tokat saldırmaları yer aldı.

olduresiye_darp_ettiler8

olduresiye_darp_ettiler10

olduresiye_darp_ettiler6

olduresiye_darp_ettiler11