Adapazarı Sedat Kirtetepe Caddesi DSİ kavşağında meydana gelen kazada, K.K. idaresindeki 54 EM 535 plakalı off-road aracı ile H.K. idaresindeki 54 AHF 530 plakalı otomobil çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle savrulan off-road aracı takla attı. Sürücü K.K ters dönen araçta sıkıştı. 

off-road_araci_takla_atti3
Sıkışan sürücüyü kurtarabilmek için vatandaşlar ve ekipler seferber oldu. Olay yerine ulaşan itfaiye ekiplerince yaralı sürücü sıkıştığı yerden kurtarıldı. K.K kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

off-road_araci_takla_atti4
Kazaya tanık olan Nejat Babacan, “Beyaz otomobile vurunca cip savruldu. İki teker üzerine kalktı, yol kenarındaki kaldırıma vurunca ters döndü. Biz de hemen koştuk. 10-15 dakika kadar konuştuk. Ayaklarını oynatabiliyordu, konuşabiliyordu. Herhangi bir sıkıntı yoktu. Ayak kısmının sıkıştığını söyledi, o esnada bölgeye gelen itfaiye ekipleri sürücüyü çıkardılar. Durumu iyi” dedi.
Yaralının durumunun iyi olduğu öğrenilirken, kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.

off-road_araci_takla_atti10off-road_araci_takla_atti9off-road_araci_takla_atti8off-road_araci_takla_atti7off-road_araci_takla_atti6off-road_araci_takla_atti5