VATANDAŞLARLA BULUŞTU
AK Parti Milletvekili Adayları şehirde sokak sokak dolaşmaya, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Milletvekili Adayı Murat Kaya, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları ile birlikte Adapazarı’nı sokak sokak dolaştı.

murat_kaya_adapazarinda (1)
Esnaf ziyaretlerinin gerçekleştirildi programda, iftar ve sonrasında Çağlayan, Budaklar ve Çökekler mahallelerinde vatandaşlarla buluşan heyet daha sonra sahurda Örentepe Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek Adapazarı programını tamamladı.

murat_kaya_adapazarinda (3)
YEREL KÜLTÜR DERNEĞİ'NDEN TAM DESTEK
Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin, Dernekkırı Bölgesi Budaklar ve Çökekler mahalle buluşmasına katılarak AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya'ya açık destek verdi. Şahin, "Bizim burada elimiz ayağımız sesimiz olacak. Bundan sonra ben kefiliyim." şeklinde konuştu.

murat_kaya_adapazarinda (4)
MİLLETVEKİLİ ADAYI KAYA: “SEÇİMLERE HAZIRIZ!”
Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin’e teşekkür eden, AK Parti’nin eser siyasetiyle milletin gönüllerinde değişmez yeri olduğunun altını çizen ve Adapazarı programını değerlendiren Milletvekili Adayı Murat Kaya, Adapazarı’nda gösterilen yoğun ilgi ve destek için de teşekkür etti. Kaya, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti, ülkemizin birbirinden kıymetli her karış toprağında en güzel eseri nasıl sunabilirim hedefiyle çalışan ve davası için gayret etmekten gurur duyduğumuz bir partidir. Şehrin kalbi Adapazarı’mızda kıymetli Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu, İlçe Başkanlarımız ve teşkilatımızın her kademesinde görev almış dava kardeşlerimizle beraber milletimizin gönlünde nasıl bir yer edindiğimizi hissettik. Daha çok çalışacağız. Mutlu Başkanımıza ve kıymetli hemşehrilerimize muhabbetleri ve teveccühleri için çok teşekkür ediyorum. Doğrusu AK Parti diyerek doğru adımlarla yola devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı. 

murat_kaya_adapazarinda (5)
BAŞKAN IŞIKSU: “ADAPAZARI HAZIR!”
Seçimlerde Adapazarı’nın en doğru kararı vereceğine olan inancını vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Kıymetli Milletvekili Adayımız Murat Kaya ile birlikte Adapazarı’mızı karış karış dolaştık, hemşehrilerimizle kucaklaştık. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bizlere yoğun teveccüh gösteren kıymetli hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Adapazarı, seçime hazır. Her zaman olduğu gibi sahada basmadık yer bırakmayacak ve en doğru kararın AK Parti olduğuna mutlulukla şahit olacağız inşaallah. Gayretle çalışmaya devam.” diye konuştu. 

murat_kaya_adapazarinda (2)

Milletvekili Atabek kaydını yaptı Milletvekili Atabek kaydını yaptı