PROTOKOL ZİYARETİ

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Arifiye İlçe Temsilcisi Tayfun Eşmeli ve Yönetim Kurulu üyeleri ilçede bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretlerde İl Başkanı Hüseyin Yetkiner ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti. İl Başkanı Hüseyin Yetkiner ile İlçe Temsilcisi Tayfun Eşmeli ve beraberindeki heyet gerçekleştirdikleri ziyaretlerde Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Emniyet Müdürü Kemal Aydınoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Kaymakamı Ahmet Can Pınar ile görüştü. Ziyaretlerde MTTB Arifiye Temsilciliği’nin ilçede gerçekleştirmeyi planladığı çalışmalara yönelik istişare edildi.

Arifiye Emniyet Müdürü Ziyareti

“ARİFİYE TAYFUN BAŞKANA EMANET”

Alifuatpaşa’ya 4 bin 500 metrelik yeni altyapı hattı Alifuatpaşa’ya 4 bin 500 metrelik yeni altyapı hattı

Ziyaretleri değerlendiren MTTB İl Başkanı Hüseyin Yetkiner, “Yakın zamanda ataması gerçekleşen Arifiye Temsilcimiz Tayfun Eşmeli başkanımızla birlikte ilçede biz dizi ziyaret gerçekleştirdik. İlçede gerçekleştireceğimiz çalışmalara yönelik istişare ederek çalışmalarında kolaylıklar diledik. Arifiye gençliği için gece gündüz demeden çalışarak programlarımızı gerçekleştirmeye yakın zamanda başlayacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

Arifiye Belediye Başkanı Ziyareti

“HER ŞEY İLÇEMİZ İÇİN”

Ziyaretlerin hayırlara vesile olması temennisinde bulunan MTTB Arifiye İlçe Temsilcisi Tayfun Eşmeli, “Mazbatamızı aldığımızdan beridir ilçemiz için Arifiye gençliği için neler yapabiliriz diye hem İl Başkanımız Sayın Hüseyin Yetkiner ile hem de ilçe yönetimimizle birlikte planlamalarımızı yapıyoruz. İnşallah çok yakında son derece kıymetli projelerimizi başlatacağız. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bizi yalnız bırakmayan İl Başkanımız nezdinde il yönetimimize, bizlere iyi dileklerde bulunan Arifiye Belediye Başkanımıza, Emniyet Müdürümüze, Milli Eğitim Müdürümüze, Kaymakamımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Airifye Kaymakamı ZiyaretiArifiye Milli Eğitim Müdürü Ziyareti