KALABALIKTA KAYBOLDU
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Sakarya Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen "Sakarya Acil Durum Hastanesi, Büyükşehir Yatırımları ve Eğitim Yatırımları ile Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni"ne katıldı. Törene katılmak için Ferizli Kusca’dan gelen engelli Ayhan Ceylan mitingde kalabalık arasında kayboldu.

SOSYAL MEDYADAN
Ceylan’ın yakınları sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:
“Ferizli Kusca köyü sevilen simasi Ayhan Ceylan, dün akşam, Sakarya demokrasi (kent) meydanında gerçekleşen Tayyip Erdoğan mitinginden sonra kalabalık içinde kaybolmuştur. Kendisi yüksek oranda engellidir.

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR
Sorduğunuz sorulara cevap verebilir. Kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede değildir. Boyu 160 -170 cm aralığındadır. Sol kolu rahatsızdır. Ayağında problem olduğu için aksayarak yürür.  Görenlerin 0544 281 79 85 nolu telefona haber vermeleri önemle rica olunur. Lütfen tüm Sakarya’ya ulaşabilmek için bu gönderiyi paylaşalım. Birlikten kuvvet doğar. Ayhan abimizi bir an önce köyümüze kavuşturalım.”

SEVİNDİRİCİ HABER
Ceylan ile ilgili sevindirici haber bugün Sapanca’dan geldi. Ayhan Ceylan’ın Sapanca Otogarı’nda bulunduğu öğrenildi. Konu ile ilgili yapılan açıklamada,Ayhan Ceylan Sapanca Otogarında bulunmuştur. Katkısı olan herkese teşekkürler ifadelerine yer verildi. /Medyadetay.com