MHP Adapazarı ilçe teşkilatı, İlçe Başkanı Recep Usta nezaretinde olağan yönetim kurulu toplantısını yaptı. Toplantıya bu hafta Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı belediyesi meclis üyeleri de katıldı. 
Mhp Plaket4
Toplantıda mevcut dönemin değerlendirmesi yapıldı. Komisyon üyeleri komisyon çalışmaları hakkında yönetim kuruluna bilgi verdi. 
MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta, "Beş yıllık bir çalışma süreciyle birlikte dönemin sonuna geldik. Tüm meclis üyelerimize emekleri, gayretleri, fedakarlıkları için çok teşekkür ediyorum. Birlikte çalışmaktan her zaman onur duyacağım değerli meclis üyelerimize bir anı bırakılması adına bu plaketleri takdim ediyoruz. Her ne kadar görev süreleri bitse de ülküdaşlık hukukumuz ebediyyen sürecektir. Bu teşkilat hepimizin yuvası ve evidir" dedi. 
Mhp Plaket5
Daha sonra meclis üyelerine plaket takdimine geçilirken; Ali Eroğlu'na İlçe Başkanı Recep Usta, Erbay Kayatürk'e ilçe sekreteri Adem Dur, Faik Günhan'a ilçe başkan vekili Selver Burucu,  İlknur Bayram Akyüz'e ilçe Kaçep vekili Şerife Açıkgöz, İrem Serdaroğlu'na ilçe yöneticisi Elif Ilıca, Kayhan Alver'e ilçe idari amiri Zeki Kalpak, Kerim Ergezen'e ilçe başkan yardımcısı Fatih Dikici, Mehmet İr'e ilçe muhasibi Alaattin Kuveloğlu, Murat Zımba'ya da ilçe başkan yardımcısı Recep Bulut plaketlerini takdim etti.

Plaket takdiminin ardından konuşan Meclis Grup Başkan Vekili Erbay Kayatürk ise, "Tüm meclis üyeleri adına ilçe yönetimi ve ilçe başkanımıza bizleri onure ettikleri için çok teşekkür ederiz. Hepimiz teşkilatımızın bize vereceği her göreve hazırız. Bu camianın bir parçası olmaktan çok mutluyuz. Var olsun teşkilat" dedi.