MHP Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği, Güneşler Düğün Salonu'nunda gerçekleştirildi.
İftara; Cumhur ittifakı Sakarya Büyükşehir Belediye başkan adayı Yusuf Alemdar, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Oğuz Alkaş, Ak Parti Il Başkanı Yunus Tever, MHP 25. ve 26. dönem Sakarya milletvekili Zihni Açba, Cumhur ittifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı Ilçe Başkanı Recep Usta, AK Parti Adapazarı Ilçe Başkanı Samet Çağlayan, her iki partinin meclis üyesi adayları, il ve ilçe yöneticileri, Kamu-Sen Sakarya Başkanı Kenan Toka, TÜRKAV Şube Başkanı Recai Ciran, sendika şube başkanları, her iki partinin Adapazarı ilçe mahalle başkanları ve aileleri katıldı.

“Birliktelikle şehrimizi gelecek hedeflerine ulaştıracağız” “Birliktelikle şehrimizi gelecek hedeflerine ulaştıracağız”

Mhp Adapazari Iftar2
Programda bir konuşma yapan MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta, “Bu programa gösterilen teveccüh cumhur ittifakının başarısına ve birliğine dair en önemli işarettir. Milliyetçi ve ülkücü hareketin merkezi MHP'dir. MHP dışında ülkücülük yapmak, ülkücüyüm demek, ülkücüler adına sağda solda oy istemek, Yahudi dükkanına asılmış besmele kadar değerlidir. Milliyetçi ülkücü hareketin iradesi burada ve bu salonda cumhur ittifakının yanında tecelli etmiştir. Gayrısı bizden değildir. Bizler liderimiz Devlet Bahçeli'ye söz verdik, Türk ve Türkiye yüzyılının inşası için sayın Cumhurbaşkanımıza ve cumhur ittifakına sonuna kadar destek vereceğiz. Allah'ın izniyle 31 Mart akşamı sandık sonuçlarıyla vatandaşlarımızın da teveccühünü alarak yolumuza devam edeceğiz. Bu minvalde seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. 

Mhp Adapazari Iftar12Mhp Adapazari Iftar11Mhp Adapazari Iftar10Mhp Adapazari Iftar9Mhp Adapazari Iftar8Mhp Adapazari Iftar7Mhp Adapazari Iftar6Mhp Adapazari Iftar5Mhp Adapazari Iftar4Mhp Adapazari Iftar3