“Yaşayan Sokak uygulamalarımızı geliştirerek sürdüreceğiz” “Yaşayan Sokak uygulamalarımızı geliştirerek sürdüreceğiz”

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, göreve geldiği ilk yıl tüm imkanları seferber ederek Kuzuluk Mahallesine hizmet yağdırmış, yollar fındık ocaklarına kadar asfalt olmuştu.  İlçede pek çok mahallede sokak ve caddeler asfalt ve parke gibi hizmetleri beklerken Kuzuluk'a hizmetler sürüyor.  Belediye ekipleri, bahçe sahiplerinin fındıklıklarına daha rahat gidebilmesi için Kuzuluk'ta yolları genişletiyor. 

kuzuluk_yol2
Kuzuluk Topçusırtı Mahallesi Muhtarı Osman Boğaz, hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Durmak yok mücadeleye devam. Kuzuluk Topçusırtı Mahallesi Kekeç  sokak yeni yerleşim alanı. Akyazı SEDAŞ 2022'de elektrik direkleri dikildi. Akyazı SASKİ Boğaz Sokak’tan altyapı yaparak suyunu bağladı. Akyazı belediye başkanım şu an yolları genişletiyoruz. Vatandaşımızın rahat bir şekilde evlerine bahçelerine gitmeleri için, huzuru için. Emeği geçen herkese gönüllerin muhtarı olarak saygılarımı sunuyorum" dedi.
kuzuluk_yol4
Vatandaş merak ediyor! 
4,5 senedir Akyazı’da alt yapı yok diye asfalt atımını geciktiren Başkan Bilal Soykan nasıl oluyor da Kuzuluk’a alt yapı sürekli yapılabiliyor? Madem alt yapı yapılabiliyor neden aciliyetli Akyazı ilçe merkezi yolları yapılmıyor da Kuzuluk’ta bahçe yollar ve bahçe yollarının alt yapısı yapılabiliyor?

kuzuluk_yol3