Yol Haberleri

yol haberleri ve güncel yol gelişmeleri, yol ile ilgili tüm video, yol fotoğrafları ve yol haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


GÜNDEM

Spor yorumcusu Oğulcan Akçe, Karasu’daki bazı yolların toz toprak içinde olduğunu belirterek, şikayetini sosyal medyadan dile getirdi.

GÜNDEM

Türkiye'de 2022 yılında trafiğe kayıtlı motorlu kara taşıtları tarafından 343 milyar 917 milyon kilometre yol katedildi Toplam taşıt-km'nin yüzde 55,7'si...

SİYASET

Eski ve yeni Sakarya köprüleri arasında nehir kıyısını şehrin kullanımına kazandıracaklarını paylaşan Başkan Adayı Alemdar, “Sakarya Nehri kıyısında kapsamlı bir...

GÜNDEM

Kaynarca'da yaklaşık 1 yıldır devam eden alt ve üst yapı çalışmaları nedeniyle ilçe halkı adeta eziyet çekiyor.

GÜNCEL

Sakarya Valiliği, Kocaali - Hendek İl yolu ile Kirazlı Köyü arası çalışma nedeniyle, yolun trafiğe kapatılacağını duyurdu.

GÜNCEL

Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde otobana giren büyükbaş hayvanlar sürücülere zor anlar yaşattı. İstanbul ile Anadolu illerini bir birine bağlayan yolda karşılarına...

GÜNCEL

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan'ın asfaltı ile övündüğü yolda okula gitmek isteyen öğrenciler adeta cambazlık yaparak ilerliyor.

GÜNCEL

Taraklı ilçesinde vatandaşlar, asfaltsız yol ve yaşadıkları su sıkıntısına, pankart asarak tepki gösterdi.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yolun karşısına geçmeye çalışan kadın, hafif ticari aracın çarpması neticesinde yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da kampüs yolunda ters yönde yokuş aşağı ilerleyen otomobil sürücüsü, hem kendi hem de diğer sürücülerin canını hiçe saydı.

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerinin Aralık ayı içinde gerçekleştirdiği trafik denetimlerinde 897 araç ve 242 sürücü trafikten men edildi.

GÜNCEL

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Kışın trafikte sis, buz ve kara karşı tedbirli olunmalı" dedi.

/**/