YETENEKLERİNİ GELİŞTİRME

SAMEK’ler için takvim belli oldu SAMEK’ler için takvim belli oldu

Sapanca Belediyesi bünyesinde amigrumi kursu, makrome,İngilizce, cam altı boyama, örgü, punch nakışı, seramik, çini, yağlı boya resim, kara kalem, ahşap boyama ve kağıt rölyef dallarında eğitim verilmesi planlamaktadır.  Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ilçe halkının sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da kültür sanat kurslarını Sapancalılar ile buluşturmaya devam edeceklerini dile getirdi.

KÜLTÜREL VE SANATSAL

Başkan Özen, “İlçemizi eğitimin, kültürün, sanatın, sporun merkezi haline getirmek adına faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sapanca Gençlik Merkezimizde yaz/ kış yüzme kurslarımız, yine yaz ve kış spor kurslarımız ile her yaştan hemşerimizi kültürel ve sanatsal aktivitelere yönlendirerek yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Ücretsiz olarak düzenleyeceğimiz 2023-2024 dönemi kültür sanat kurslarımıza kayıtlarımız başladı. Tüm vatandaşlarımızı kayıt olmaya davet ediyorum” dedi.

KAYIT YAPTIRABİLİRLER

Kurslara katılmak isteyenlerin, nüfus cüzdan fotokopileri ve doldurulacak form ile Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü, Sapanca Belediyesi Beyaz Masa veya Sapanca Halk Eğitim Merkezi’ne kayıt yaptırabilecekleri aktarıldı. Kültür kursları hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nün 0 264 592 01 75  nolu telefonundan ayrıntılı bilgi alabilecekler.