Sapanca belediyesi Haberleri

sapanca belediyesi haberleri ve güncel sapanca belediyesi gelişmeleri, sapanca belediyesi ile ilgili tüm video, sapanca belediyesi fotoğrafları ve sapanca belediyesi haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


GÜNDEM

Sapanca Belediyesi geçenlerde gündeme gelen teleferik işletmesinin ruhsatlandırılması ve mührün kaldırılmasına ilişkin basın açıklaması yaptı.

GÜNCEL

Sapanca Belediyesi sağlıklı bir şehirleşme ve kaçak yapılaşmanın önüne geçebilmek adına başlattığı ortofoto çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

GÜNCEL

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Miraç Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajda tüm İslam aleminin Miraç Kandilini tebrik etti.

GÜNCEL

Sapanca Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler pazar yerleri uygulama yönetmeliği kapsamında ilçedeki pazar yerlerinde denetlemelerini sürdürüyor.

GÜNDEM

Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımda Sapanca Belediyesi’ne yüklendi.

EĞİTİM

Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı birinci...

KÜLTÜR SANAT

Sapanca Belediyesi ve Sapanca Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün ortaklaşa açtığı kurslar, hanımlardan yoğun ilgi görüyor.

SPOR

Sapanca Belediyesine ait kapalı yarı olimpik yüzme havuzu vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Yaşam

Sapanca Belediyesi tarafından 5 yıldır yürütülen “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında yeni doğan bebek ziyaretleri aralıksız devam ediyor.

KÜLTÜR SANAT

Sapanca Belediyesi, Sapanca Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından Sapanca’da Türk Halk Müziği Konseri gerçekleşecek.

GÜNCEL

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Karayolları 1.Bölge Müdürü Turgay Çolak’ı makamında ağırladı.

GÜNCEL

Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Cemil Ertuğ ve üyeleri, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e teşekkür ziyarette...

/**/