Sakarya Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla her alanda örnek faaliyetler gerçekleştirmeye devam ediyor. 

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından 14 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) hazırlanan vatandaşlara yönelik KPSS Motivasyon Semineri düzenlenecek.

Sakarya’da Milli Eğitim camiasını üzen ölüm Sakarya’da Milli Eğitim camiasını üzen ölüm

KPSS ADAYLARINA MOTİVASYON SEMİNERİ
10 Temmuz Çarşamba günü düzenlenecek KPSS Motivasyon Semineriyle sınava girecek adaylar sohbet ortamıyla motive edilecek. SGM Konferans Salonu’nda 09.30- 17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecekmotivasyon seminerinde bu konuda uzman isim olan Yasin Yıldız ve Soner Aslan tarafından sınava hazırlık süreçlerinde farkındalık becerisi, hedefe ulaşım, devamlılığın önemi konularında eğitim verilecek. 

Aynı zamanda seminere katılan adaylar Büyükşehir Belediyesi psikologları tarafından arzu ettikleri takdirde bireysel danışmanlık hizmeti alabilecek.  

SEMİNER ÜCRETSİZ
Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan konu ile ilgili yapılan açıklamada, “10 Temmuz Çarşamba günü SGM Konferans Salonu’nda gerçekleşecek seminerde katılımcıların emeklerinin doğru stres yönetimiyle nasıl koruyacaklarını sohbet ortamında uzman kişilerce aktarılacak. Seminerimiz ücretsiz olup bütün KPSS adayları katılabilir” denildi.

Editör: Tuğrul Gümüşel