AK ADAYLAR GECE GÜNDÜZ SAHADA
AK Parti Sakarya Milletvekili adayları, şehrin her noktasında gece gündüz seçim çalışmalarını sürdürüyor. Adapazarı seçim programları kapsamında Milletvekili Adayları Ertuğrul Kocacık ve Akif Adnan Dizer, vatandaşlarla buluştu.

DEVA'da il başkanları görevine dönüyor DEVA'da il başkanları görevine dönüyor

kocacik_ve_caglayan_adapazarinda (4)
Kocacık, gündüz Ankara Caddesinde esnaf ziyaretlerinde bulunurken, Dizer, Solaklar, Bileciler, Kavaklıorman ve Çağlayan mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Adaylara Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti.

kocacik_ve_caglayan_adapazarinda (5)
KOCACIK: “HEP BİRLİKTE NİCE HEDEFLERE”
Esnaf ziyaretlerini değerlendiren AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık, “AK adaylar hep birlikte sürekli sahadayız, milletimizleyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın Türkiye Yüzyılı vizyonunu anlatıyor, dua ve desteklerini talep ediyoruz. Şükürler olsun kıymetli hemşehrilerimizin teveccühü çok güzel. Hep birlikte gayretle çalışmaya devam edecek ve daha nice hedefler için 14 Mayıs’ı en güzel sonuçla tamamlayacağız” diye konuştu.

kocacik_ve_caglayan_adapazarinda (2)
DİZER: “ADAPAZARI, TAMAM İNŞAALLAH” 
Mahalle programları ile ilgili düşüncelerini paylaşan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, “Şehrin kalbi Adapazarı’mızın Solaklar, Bileciler, Kavaklıorman ve Çağlayan mahallelerinde kıymetli hemşehrilerimizle buluştuk. Genci, yaşlısı, kadını, erkeği hep birlikte gönülden gönüle çok güzel muhabbetimiz oldu. Kıymetli hemşehrilerimizin tercihlerini yaptığına memnuniyetle şahit oluyoruz. Adapazarı, tamam inşaallah.” şeklinde konuştu. 

kocacik_ve_caglayan_adapazarinda (1)
IŞIKSU: “HEMŞEHRİLERİMİZİN FERASETİNE İNANIYORUZ”
Adapazarı seçim programını değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Milletvekili Adaylarımız Ertuğrul Kocacık ve Akif Adnan Dizer ile birlikte gündüz ve gece iki ayrı programda kıymetli hemşehrilerimizle buluştuk, Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti’mizin eserlerini, hedeflerini, seçim beyannamesini, her şeyi konuştuk. Biz hemşehrilerimizin ferasetine inanıyoruz. Teveccühleriyle inşaallah AK zafere çok yakınız. Doğru adımlarla yola devam.” ifadelerini kullandı.

kocacik_ve_caglayan_adapazarinda (6)