Serdivan Belediyesi başkan adayı Osman Çelik, esnaf ve vatandaşlarla buluştuktan sonra bölgeyi Süper Amatör Lig’de temsil eden Kazımpaşa Birlikspor’u, ardından da model uçak tutkunlarını ve Gümüşhaneliler Derneği'ni ziyaret etti.

Sabahın erken saatlerinde ziyaretlerine başlayan Çelik, bölge esnafı ile bir araya geldi.  Bölge esnafının sorunlarını dinleyen Başkan Adayı “Hazırladığımız projeler ve yeni yapacağımız yatırımlarla Kazımpaşa bölgesini cazibe merkezi haline getirecek, iş ve ticaret hayatını canlandıracağız” dedi.
Osman Celik Kazimpasa2

Serdivan’da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerini destekleyeceklerini belirten Çelik, Kazımpaşa Birlikspor antrenmanına katılarak Kulüp yönetimi, teknik heyet ve oyuncularla bir araya geldikten sonra yaptığı açıklamada “Spor, bir eğlence faaliyeti olduğu kadar, insan hayatını disiplinize eden, gençlerimizi daha doğru ve planlı bir hayata teşvik eden bir araç. İlçemizde amatör sporların yaygınlaştırılması ve yalnızca gençlerimizin değil, her yaştan sakinlerimizin spora erişimini sağlama noktasında çalışmalarımızı artıracağız” ifadelerini kullandı.
Osman Celik Kazimpasa4

“Projelerimizle Hendek’te gelişime ivme kazandıracağız” “Projelerimizle Hendek’te gelişime ivme kazandıracağız”

“Teknofest kuşağını destekleyeceğiz”
Ziyaretler esnasında model uçak tutkunları ile de bir süre sohbet eden Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik “Serdivan'ımızda Türkiye Yüzyılına yakışır dijital eğitim programlarıyla robotik kodlama, yapay zekâ, siber güvenlik, veri analitiği, yazılım gibi alanlarda eğitim veren “Gençlik Atölyeleri”nin geliştirilip yaygınlaştırılması yönünde çalışmalar yapacağız” dedi.