Kaza, Samsun- Ankara karayolunun 4. kilometresinde gece saatlerinde meydana geldi. Ehliyetine mahkemece el konulan ve 213 promil alkollü olduğu tespit edilen Okan Uludoğan (35) idaresindeki 55 AIF 362 plakalı otomobil, Adapazarı'ndan Ordu'nun Ünye ilçesine giden İbrahim Çubuk (35) yönetimindeki 34 AG 805 plakalı otomobile arkadan çarpıp, yaklaşık 250 metre sürüklendi. Sürüklenin otomobil daha sonra takla atarak yol kenarındaki bir okulun bahçesine düştü.

Önce çöp konteynerine ardından elektrik direğine çarptı! Önce çöp konteynerine ardından elektrik direğine çarptı!

skon_yolculuklarina_uggurlandilar3
Kazada, otomobil sürücüsü İbrahim Çubuk, eşi Kiraz Çubuk (33), kızları 4 yaşındaki Zeynep Lina Çubuk ile sürücünün ablası Emine Ocak (44) olay yerinde hayatını kaybederken, aynı araçta bulunan sürücünün yeğeni Selahattin Ocak (34) ve diğer aracın sürücüsü Okan Uludoğan yaralandı. Yaralılar, sıkıştıkları araçtan kurtarılarak çeşitli hastanelere kaldırıldı.

skon_yolculuklarina_uggurlandilar4
Adapazarı'ndan memleketleri Ordu'ya giderken geçirdikleri kazada hayatını kaybeden İbrahim Çubuk, eşi Kiraz Çubuk ve kızları Zeynep Lina Çubuk için  Ordu'nun Çaybaşı ilçesi Koztepe Mahallesi'nde cenaze töreni düzenlendi. Emine Ocak'ın cenazesi ise alınan helallik ve cenaze namazı sonrası defnedilmek üzere Adapazarı'na gönderildi.

skon_yolculuklarina_uggurlandilar5