Serdivan İlçesi Esentepe Mahallesi’nde kendisinden haber alınamayan 17 yaşındaki S.B. hakkında kayıp ihbarı verildi. Genç kızın bulunması için polis ve itfaiye ekipleri harekete geçti. Olay yerinde geniş çaplı arma başlatan ekipler genç kızın kolye ve penyesini göl kenarında bulunca, boğulma ihtimaline karşı Kocaeli’nden dalgıç polis ekipleri de bölgeye sevk edildi. Ancak yapılan geniş çaplı aramalarda genç kıza ait herhangi bir bulguya rastlanmadı.  Aramalarını genişleten ekipler, yaptıkları çalışmalar çerçevesinde genç kızı, Adapazarı ilçesinde buldu. 
AW939255_01
“Kolye ve penyesi göl kenarında bulundu”
Genç kızın bazı eşyalarının göl kenarında bulunduğunu ve ekiplerin bu bölgede yoğunlaştığını söyleyen Yılmaz Dağdelen isimli vatandaş, “Ben geldiğimde polis ekipleri buradaydı. Biz de şaşırdık polis ekiplerini burada görünce. 17 yaşındaki bir kızın kayıp olduğu söyleniyor. Netice olarak kız sağ salim merkezde bulunmuş. Dalgıç polisler geldi, Sakarya Büyükşehir Belediyesinin arama kurtarma ekipleri geldi. Tabi kız bulunduktan sonra bölgeden ayrıldı ekipler. Kolyesi ve penyesi göl kenarında bulunduğu için olay yeri olarak buraya yoğunlaştı arama ve kurtarma ekipleri” dedi.

AW939255_06

AW939255_07

'Kin ve düşmanlığa tahrik' paylaşımlarına 27 gözaltı kararı! 'Kin ve düşmanlığa tahrik' paylaşımlarına 27 gözaltı kararı!

AW939255_03