Sapanca gölü Haberleri

sapanca gölü haberleri ve güncel sapanca gölü gelişmeleri, sapanca gölü ile ilgili tüm video, sapanca gölü fotoğrafları ve sapanca gölü haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


GÜNCEL

Sakarya’da göle olta atan bir balıkçı 24 kiloluk yayın balığı yakalarken, fotoğraf ve video çektikten sonra balığı üremesi için yeniden...

GÜNCEL

Sapanca Gölü’nün korunması ile sürdürebilirliği açısından sivil toplum kuruluşları (STK) yetkililere seslenerek çağrıda bulundu.

Yaşam

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, NATO boru hattındaki sızıntı sonrası karışan yakıt maddesini Sapanca Gölü'nden büyük ölçüde temizledi.

GÜNCEL

Kocaeli'de yapılan yol çalışması sırasında delinen NATO petrol boru hattından Sapanca Gölü’ne sızan akaryakıtın, Eskişehir'deki hava üssüne aktarıldığı öğrenildi.

GÜNDEM

Kocaeli'de yapılan yol çalışması neticesinde delinen NATO petrol boru hattından gelen akaryakıt, Sapanca Gölü'ne sızdı.

GÜNDEM

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sapanca Gölü'nde yaşanan yakıt maddesi sızıntısıyla ilgili kamuoyuna açıklama yaptı.

SİYASET

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan adayı Osman Çelik, “Zenginleştirilmiş sosyal alanlarıyla hazırladığımız projemizle, hemen yanı başımızdaki eşsiz güzellikten, Sapanca Gölü’müzden...

GÜNCEL

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen ve Marmara Bölgesi’nin en kapsamlı Su ve Atıksu Laboratuvarı dev törenle açıldı.

GÜNCEL

Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Üniversitesi öğrencilerini SASKİ tesislerinde misafir ederek tesislerde üretilen suyun yolculuğu hakkında bilgiler verdi.

GÜNDEM

Sakarya Kent Şurasının 125. toplantısını Sapanca’da gerçekleştirildi. Sapanca’daki birçok soruna değinilen Kent Şurası'nda bungalovlar ana gündem konusu oldu.

GÜNCEL

Büyükşehir Belediyesi, son yağışlarla birlikte Sapanca Gölü'nde 9 santimetre bir dikey yükseliş gözlendiğini ve seviyenin 31.68'e kadar yükseldiğini açıkladı.

/**/