Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, her gün bir başka ilçede saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 14 Mayıs Genel Seçimleri ile ilgili ilçelerde programlarını sürdüren Atabek, bugün Karasu’daydı. Teşkilat toplantıları, hane ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’e Karasu programında İl Başkan Yardımcısı Merve Hilal Coşar, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İlçe Başkanı Recep Aksu, Belediye Başkanı İshak Sarı ve teşkilat mensupları eşlik etti.

9-83

SAHADA BASMADIK YER BIRAKMIYORUZ

Kuzey bölgesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Parti’ye olan sevginin altını çizen Çiğdem Erdoğan Atabek, “Son iki programımız şehrimizin kuzey bölgesi olan Ferizli ve Karasu’daydı. Her iki ilçede de bir kez daha Cumhurbaşkanımıza olan sevgi, saygı ve bağlılığı gördük. AK Parti teşkilatları olarak vatandaşımızın bu sevgisine layık olabilme arzusuyla çalışıyoruz. Sahada adeta basmadık yer, girmedik sokak, çalmadık kapı bırakmıyoruz. İnşallah milletimiz üzerine düşeni 14 Mayıs’ta yapacak ve zafer Cumhur İttifakı’nın olacak. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bizler de hak ettikleri hizmetleri bir bir ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

8-145

MİLLETİMİZ KUMAR MASASINA OY VERMEZ!

14 Mayıs seçiminden galip olarak çıkacaklarını ifade eden Atabek, “Muhalefetin tek derdi Erdoğan’ı devirebilmek. 20 yıldır sadece bunun için çalışıyorlar. Bu milletin hayrına olacak olan tek projeleri yok. Bu seçimde de 7 düvel bu amaç doğrultusunda bir araya geldi. Kendi ifadeleriyle bir kumar masası kurdular. Bu kumar masasına milletimizin destek vereceğini sanıyorlar. Ama benim Karasulu hemşehrilerim bunlara oy vermez. Sakaryalı ablalarımın, abilerimin aklını çelemezler. Gençler terörle arasına çizgi çekemeyenlere destek olmazlar. Boşuna hayal kurmasınlar. Tüm Türkiye, hatta dünya üzerindeki mazlumlar Cumhurbaşkanımıza dua ediyor. Bu kadar dua alan bir lideri ayak oyunları ile yıkamazsınız, yıkamayacaksınız” şeklinde konuştu.

7-177

BU MASA HANGİ KONUDA ANLAŞIP ÜLKE YÖNETEBİLİR?

Karasu programında Millet İttifakı’na yüklenen AK Parti Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek, “Karşı tarafta yedi benzemezden oluşan bir masa var. Kimler var bu masanın etrafında kimler… Bir tarafta elinde şehit kanı olan bir HDP var; öbür tarafta milliyetçi geçinen ‘kumar masası’ ifadesinin sahibi İYİ Parti var. Bir diğer tarafta başörtüsü zulmünün mimarı CHP var; onun yanında ’28 Şubat’ta başörtüsünden mağdur edildik’ diyen bir Saadet Partisi var. Geri kalanları da zaten ‘vefa’ sloganları atıp davasını satanlardan oluşuyor. Bunlar daha en temel konularda bile fikir ayrılığı yaşarken hangi konuda anlaşıp bu ülkeyi yönetebilirler?” ifadelerini kullandı.

9-838-1457-1776-2195-2984-3913-4832-552