IŞIKSU’NUN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Işıksu, Kasımlar, Hacıramazanlar ve Hacılar mahallesi sakinleriyle buluştu, çalışmaları anlattı, talepleri dinledi. Başkan Işıksu’ya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Belediye Başkan Yardımcısı Bahtiyar Nalbant, meclis üyeleri; Besim Kıratlı ve Özkan Yetim ile mahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri eşlik etti.

Staj ve Çıraklık Mağdurlarına vekil Bülbül'den destek Staj ve Çıraklık Mağdurlarına vekil Bülbül'den destek

ABEL7194
KASIMLAR’A MÜJDE VAR
Kasımlar mahalle ziyaretini değerlendiren Işıksu, “Kasımlar, seçimlerde Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’mize çok güzel teveccüh gösterdi, tüm mahallemize kalbi şükranlarımı sunuyorum.Kasımlar mahallemiz de istedi, biz de tabii dedik ve mahallemize cemiyet alanı kazandırıyoruz, hayırlı olsun.” diye konuştu.

ABEL7137
"TEŞEKKÜRLER HACIRAMAZANLAR"
Hacıramazanlar Mahallesi ziyaretinde Başkan Işıksu, “Hacıramazanlar, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve davasına her zaman sahip çıkarak sandıklarda bizi hep mutlu etti. Bizler de mahallemizin ihtiyaçları için her daim gayret ettik, ediyoruz.Hacıramazanlar, Milli Eğitim Müdürlüğümüzle birlikte kazandırdığımız Köy Yaşam Merkeziyle, güzel doğasıyla her zaman bambaşka.” şeklinde konuştu.

ABEL7126
HACILAR’I MUTLU EDEN GELİŞME
Hacılar mahalle sakinlerine yakın ilgileri için teşekkür eden Başkan Mutlu Işıksu, “Hacılar mahallemiz her zamanki gibi. Yoğun ilgi ve nezaketle bizleri misafir eden kıymetli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyoruz.Hacılar, seçimlerde yine bizleri sevindirdi, hepsinden Allah razı olsun. Bu akşamki buluşmada sözümüzü tutuyoruz dedik ve mahallemize kazandıracağımız cemiyet alanı için ihaleye çıkacağımızın müjdesini verdik; hayırlı, uğurlu olsun inşaallah.” ifadelerini kullandı.

ABEL7113
“BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN”
Mahalle ziyaretleri ile ilgili düşüncelerini paylaşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Kıymetli Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız, ilçe teşkilatımız ve meclis üyelerimizle birlikte Kasımlar, Hacıramazanlar ve Hacılar mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. Bizleri çok mutlu eden güzel bir teveccüh var. Bu teveccühün nedeni samimiyet, birlik ve beraberlikle yapılan gayretli çalışmalardır. Birliğimiz, milletimize olan aşkımız, gayretimiz daim olsun inşaallah.” diye konuştu.

0 - kapak