ADIM ADIM ADAPAZARI

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Mutlu Işıksu, İkizce Osmaniye ve Örentepe mahalle sakinleriyle buluştu, çalışmaları anlattı, talepleri dinledi. Başkan Işıksu’ya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan,İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Bahtiyar Nalbant, meclis üyeleri; Besim Kıratlı ve Özkan Yetim ilemahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri eşlik etti.

ABEL4699

İKİZCE OSMANİYE VE ÖRENTEPE

Ziyaretleri değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “İstişarede bereket var. Mahallelerimizi ikişer, üçer ziyaret ediyor ve çalışmalarımızı yaptığımız istişarelerle neticelendiriyoruz. İkizce Osmaniye mahallemizin yollarında bakım-onarımlar, spor parkı ve futbol sahası tamam, inşaallah bir de sosyal tesis kazandırıyoruz, hayırlı olsun. Örentepe mahallemizde ise asfalt tadilat ve V kanal çalışmaları, tarla yolları bakım-onarım tamam, kanal temizliğini yaptık, spor parkı kazandırdık ve inşaallah beş sokak ve bir bağlantı yolunda yakında sathi kaplama çalışması yapıyoruz. Ayrıca genç kardeşlerimizin talebini yerine getiriyor, mahalle kahvesi üzerine onlar için sosyal bir alan oluşturuyoruz. Teveccühleri için her iki mahallemizin kıymetli sakinlerine çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

ABEL4693

ÇOK ÇALIŞMAYA DEVAM

Mahalle ziyaretleri ile ilgili düşüncelerini paylaşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Kıymetli Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu, ilçe teşkilatımız ve meclis üyelerimizle birlikteİkizce Osmaniye ve Örentepemahallelerimizin değerli sakinleriyle bir araya gelerek mahallelerimizin ihtiyaçlarını konuştuk. Her gittiğimiz mahallemizde yoğun teveccüh var, çok güzel bir iletişimimiz var. Mutlu Başkanımızın ve ekibinin gayretlerini görebiliyoruz, kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte çok çalışmaya devam” diye konuştu.

ABEL4684ABEL4676ABEL4730

Serdivan'da caddeler göle döndü Serdivan'da caddeler göle döndü