IŞIKSU HER YERDE

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Işıksu, Havuzlu Çarşı, Dar, Saraçlar, Postane ve Yuvam Sokak’ta esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi; İlyaslar ve Yeşilyurt mahalle buluşmaları gerçekleştirdi Başkan Işıksu’ya AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan,AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç ile Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Işiksu (2)-6

YÜZ GÜLDÜREN HİZMETLER

Programları değerlendiren Işıksu, “Rabbime hamdolsun 5 yıllık çalışma dönemimizde yaşadığımız tüm imtihanları kıymetli hemşehrilerimizle bir ve beraber olarak atlatarak çok ama çok çalıştık ve 84 mahallemizde 112 eser ve hizmete imza attık.İlyaslar Sosyal Tesisleri'miz tamamlandı, bu akşam mahalle sakinlerimizle buluştuk. Hemen ardından Yeşilyurt Mahallemizle kucaklaştık. Yeşilyurt'umuzdaki Sosyal Tesisimiz de bitmek üzere. Mahallelerimizde sıcak asfalt, ihtiyaç tespit edilen yolların bakım ve tadilatları, yeni muhtarlık binaları, sosyal tesisler, çocuk parkı, spor parkı ve spor sahaları hülasa yüz güldüren tüm hizmetlerimizle, daha güzel yarınlara yürüyoruz.Yeni dönemde de inşaallah hep birlikte çalışmaya, üretmeye devam, Adapazarı için yola devam.” ifadelerini kullandı.

Işiksu (1)-6

ZAFERE ADIM ADIM

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Gerek şehrin kalbindeki esnaf ziyaretlerimizde gerekse İlyaslar ve Yeşilyurt mahalle buluşmalarımızda memnuniyetle şahit oluyoruz ki Mutlu Işıksu başkanımıza teveccüh üst seviyede. Cumhur İttifakı teşkilatları ve meclis üyeleri olarak bu güzel teveccühe layık olmak için çok çalışıyor, yeni bir Adapazarı zaferine inşaallah adım adım yaklaşıyoruz.” diye konuştu.

Işiksu (7)Işiksu (5)-5Işiksu (3)-4