Buluşmaya AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Milletvekili adayı Ertuğrul Kocacık, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Yenigün Mahalle Muhtarı Nevzat Berber, AK Parti Adapazarı İlçe teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programın ardından mahalle ziyaretini sürdüren Başkan Yüce, esnaf ve kıraathaneleri ziyaret ederek hayırlı kazançlar diledi. 
baskan_yuce_yenigun_mahallesi3

Hizmet ve eser siyasetinin devamı için
Programda konuşan Başkan Yüce, “Hep birlikte sevgiyi muhabbeti, kardeşliği inşa ettik. İnanıyorum ki aramızdaki bu muhabbet ve sevgi ilelebet devam edecektir. Bizlerde bu muhabbete, hizmet ve eser siyasetiyle mukabele ederek, aramızdaki bağı her geçen gün daha güçlü bir hale getiriyoruz. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki hizmet ve eser siyasetinin tek adresi AK Parti’dir. Şimdi önümüzde 14 Mayıs seçimleri var. Gerek ülkemiz gerekse yerel bazda hepimizin geleceğini, istikrarını ilgilendiren bir seçim. İnşallah bizler Sakarya olarak bu seçimlerde hizmet ve eser siyasetinin devamı için sandıkları hep birlikte patlatacak ve Sayın Cumhurbaşkanımız ile birlikte bu şahlanış dönemini yeniden başlatacağız” diye konuştu.
baskan_yuce_yenigun_mahallesi2

Muhalefetin Türkiye diye bir derdi yok
Başkan Yüce konuşmasının devamında geçmişe vurgu yaparak “Geçmişte nasıl engellendiğimizi hepimiz çok iyi biliyoruz. Her zaman bir takoz siyaseti ile karşı karşıya kaldık. Şimdi yine aynı hesap yapılıyor. Birileri biz bu ülkeyi nasıl eskiye döndürebiliriz bunun hesabını yapıyorlar. Elbette bunlara prim vermeyeceğiz. Terörle iş birliği tutan, kapalı kapılar ardında türlü türlü hesaplar yapan ve ülke için hiçbir derdi bulunmayan bu muhalefete, 14 Mayıs seçimlerinde prim vermeyeceğiz. Ve her zaman şunu söyleyeceğiz; Doğru adam, doğru zaman, Recep Tayyip Erdoğan diyeceğiz” ifadelerini kullandı. 
baskan_yuce_yenigun_mahallesi4

"Her alanda yerli ve milli teknolojisini üreten bir Türkiye var"
Başkan Yüce, “Bu ülke artık her alanda yerli ve milli üretimlerini yapıyor. Bir yandan teknoloji, bir yandan sanayi, bir yandan savunma olmak üzere her alanda kendi milli teknolojilerini üreterek yarınlara daha umutlu bakıyor. Şimdi ise Türkiye Yüzyılı vizyonuyla yeni bir şahlanış döneminin temelleri atılıyor. Bir taraftan bakıyorsunuz bütün dünya 14 Mayıs seçimlerini bekliyor. Özellikle dünya mazlumlarının gözü bu seçimde.  İnşallah 14 Mayıs’ta tüm mazlum coğrafyaların yüzünü bir kez daha güldüreceğiz. Ben bu vesile ile bizleri böyle güzel bir gecede misafir ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, günümüz ve geleceğimizin hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

baskan_yuce_yenigun_mahallesi7

baskan_yuce_yenigun_mahallesi8

baskan_yuce_yenigun_mahallesi9

İYİ Parti’de Dikbayır tepkisi İYİ Parti’de Dikbayır tepkisi

baskan_yuce_yenigun_mahallesi5

baskan_yuce_yenigun_mahallesi6