Akyazı ilçesi Batakköy Mahallesi'nde meydana gelen kazada, N.B. idaresindeki 54 ADJ 931 plakalı hafif ticari araç ile F.D. idaresindeki yabancı plakalı otomobil çarpıştı.
Yaşanan kazada, otomobil sürücüsü F.D. ile aynı araçta bulunan 11 yaşındaki Y.T.D., 16 yaşındaki A.B.D. ile hafif ticari araçta yolcu olarak bulunan A.B. yaralandı.
Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerinde yapılan ilk müdahale sonrasında yaralılar hastaneye sevk edildi.
Öte yandan konuya ilişkin inceleme başlatıldı.
Editör: Tuğrul Gümüşel