AZİMLE İNŞA EDİYORUZ
Konuya dair açıklamalarda bulunan Şube Başkanı Arif Alperen Akkaya, “Kur'an-ı Kerim, anne-babaya saygı ve ahlak, milli manevi değerlerimiz olmak üzere 3 ders halinde gençlerimiz için ücretsiz kurs düzenliyoruz. Haftada 1 gün olan kurslarımıza tüm öğrenci kardeşlerimizi bekliyoruz. Birlik Vakfı Sakarya Şubesi olarak geleceği azimle inşa ediyoruz” dedi.

ÜCRETSİZ KURS İMKÂNI
4.-8.sınıf öğrencilerini kapsayan ücretsiz kurslarda “Kur'an-ı Kerim dersi, anne-babaya saygı ve ahlak, milli manevi değerlerimiz” şeklinde 3 ders verileceği öğrenildi. Eğitime katılan çocuklar, gruplar halinde her Cumartesi günü 10–12 ve 12–14 saatleri arasında 2 seans olarak ders görecek.

SON BAŞVURU 1 ARALIK
Özüne bağlı bireyler yetiştirme çabasıyla hareket eden Birlik Vakfı Sakarya Şubesi’nin gençlere yönelik düzenleyeceği ücretsiz kursun başvuruları başladı. Birlik Akademi altında başlayacak olan kurslara birlikvakfisakarya.com adresinden kolayca kayıt olunabileceği belirtildi. Ücretsiz kurslara kayıtların 1 Aralık tarihinde son bulacağı öğrenildi.

ÖZÜNE BAĞLI BİREYLER
Birlik Vakfı Sakarya Şube Başkanı Arif Alperen Akkaya, “Sakarya’ya hizmet için çıktığımız bu yolda çalışmalarımıza bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sakaryalı gençlerimiz için belirlenen konularda alanında uzman ilim ve bilim insanları tarafından eğitimler verilecektir. Kur'an-ı Kerim, anne-babaya saygı ve ahlak, milli manevi değerlerimiz olmak üzere 3 ders halinde gençlerimiz için ücretsiz kurs düzenliyoruz. Haftada 1 gün olan kurslarımıza tüm Sakaryalı genç kardeşlerimizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.