FİBER ALTYAPI
Türk Telekom Sakarya İl Müdürlüğü, Sebiller, Doğancı, Tokat, Abdürrezzak, Teberik ve Osmanağa Çiftliği Mahalleleri'nde fiber altyapı çalışmalarını başarıyla tamamladı. Ferizli Merkez'deki 500 yeni inşa edilmiş daireye de fiber altyapı getirildi.

Şu anda Ağacık Mahallesi'nde süren çalışmaların Eylül ayında tamamlanması bekleniyor. Ancak projenin kapsamı bu mahallelerle sınırlı değil, Ferizli'nin diğer bölgelerinde de fiber altyapı çalışmaları devam edecek.

DAHA KALİTELİ
Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, bu büyük dönüşümde amaçlarının Ferizli'nin her yerine hızlı ve kaliteli internet erişimi sağlamak olduğunu belirtti.

Başkan Gündoğdu, Türk Telekom'un mevcut altyapıyı daha kaliteli, hızlı ve verimli hale getirebilmek adına kablo çekimleri ve saha dolabı kurulumlarını aralıksız sürdürdüğünü ifade etti. Gündoğdu, çalışmaların sorunsuz şekilde ilerlemesinde halkın gösterdiği anlayışa teşekkür ederken, Türk Telekom İl Müdürü Samet Türk, Türk Telekom Altyapı Koordinasyon Sorumlusu Taner Dönmez ve ekibine özverili çalışmalarından dolayı şükranlarını sundu.

Büyük Usta Neşet Ertaş SAÜ’de anıldı Büyük Usta Neşet Ertaş SAÜ’de anıldı

Başkan Gündoğdu, "Birlikte Ferizli'mize değer katmaya, 'Ferizli için bir adım daha' ilkesiyle çalışmaya devam ediyoruz. Fiber internete kavuşan hemşehrilerimize hayırlı olsun" dedi.