"KANSERLİ ROLÜ" YAPTI
ATV'nin Esra Erol'da programına bu hafta katılan Nurcan Hanım; sevgilisi Samet Yılmaz'ın 'kanserimdiyerek kendisini evlilik vaadiyle dolandırdığını iddia etti. Esra Erol, yıllardır "kanserli rolü" yapan Samet beyin hastaneye verdiği evrakların sahte olduğunu ortaya çıkardı.

DOLANDIRILDIĞINI İDDİA ETTİ
Programa katılan Nurcan Hanım; sevgilisi Samet Yılmaz'ın 'kanserim' diyerek kendisini evlilik vaadiyle dolandırdığını iddia etti. Nurcan hanım, çocuğunu hastaneye götürdüğünde Samet Yılmaz ile tanıştı. Samet beyin, kendi hastalığından, rahatsızlığından ve kanser olduğundan bahsetti. İkili hastanede karşılaştıklarında aralarında duygusal bir yakınlaşma başladı.

18 AYLIK ÇOCUKLARI VAR
O duygusal yakınlaşma Nurcan hanıma, pahalıya mal oldu. Nurcan hanım, Samet beyin kendisinin kemoterapi gördüğünü ve ilik nakli beklediğini ve acil çocuk yapmaları gerektiğini söyledi. Nurcan hanım ise Samet beye, "Senin yaşaman için çocuk yaparım" dedi ve şu an ikilinin 18 aylık çocukları var.

"TÜM BELİRTİLERİNİ GÖSTERDİ"
Konuya ilişkin konuşan Nurcan hanım, "Evliliğimiz süresince Samet bana kanser hastalığının tüm belirtilerini gösterdi. Mesela kemoterapiye gidiyorum diye gidiyordu halbuki hastaneye kahve içmeye gidiyordu. Geldiğinde saçlarını traş ediyordu" dedi.

KAYINPEDER GELİN STÜDYODA YÜZLEŞTİ
Samet Yılmaz'ın babası Engin Bey, bugün stüdyoya geldi. Programa "gelinim torunumu kaçırıyor" iddiası ile ilk başvuranın kendisi olduğunu açıkladı. Baba, "Nurcan hanım torunumu aldı, götürdü. Nüfus kağıdını başkasının üzerine çıkardı. Ben torunumun nüfusunun çıkmasını istiyorum. Mağduruz. 1 sene Nurcan hanımla yaşadım. Nurcan hanım 4 kez evden kaçtı. Oğlum hep yalan söyler." diye konuştu.

Bakkallardan esnaf dostu başkana tebrik Bakkallardan esnaf dostu başkana tebrik

BİRİ RENCİDE ETMEMEK BİRİ KAYBETMEMEK İÇİN SUSTU
Nurcan hanım, "Oğulları her haltı yiyor. Ondan sonra mağdur kendileri oluyor. Ben kayınpederime oğlunun kanser olmadığını rencide etmemek için söylemedim" ifadelerini kullandı. Samet Yılmaz ise "Nurcan'ı kaybetmemek için böylesine kötü bir hastalığın taşıyıcısı olduğumu söyledim" şeklinde konuştu.

SEAH’TA YATTIĞI İÇİN KATILMAMIŞ
Önceki yayında Nurcan'ı kaybetmemek için böylesine kötü bir hastalığın taşıyıcısı olduğunu itiraf eden Yılmaz, telefonla yayına bağlanan Samet bey, "Hastanede yolduğum için yayına katılmadım. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeydim. Önce 90 gün göğüs hastalıkları polemiğinde kaldım. Sonra 20 gün Nefroloji bölümünde kalıyorum. 1 müddet karantinadayım. Yaklaşık 1 hafta sonra karantinadayım." dedi.

EVRAK VE RAPOR SAHTE ÇIKTI
Esra Erol, Samet beyin gitmiş olduğu laboratuvar merkezinin yetkilisi Erkan bey ile telefon ile bağlandı. Görüntüleme Merkezi Başkanı Erkan bey, "Samet'in hastaneye verdiği evraklar sahte. Raporun üzerinde bizim şirkete ait olmayan logosu mevcut. Aynı zamanda onaylayan Doktor Esin Dağlı gözüküyor, böyle bir doktor yok. Burada tamamen sahte bir rapor var. Bizde emniyet ve savcılığa şikayette bulunduk." dedi.

“ŞAŞIRMAMAK MÜMKÜN DEĞİL”
Esra Erol, "Her programda yeniden şaşırmaya devam ediyorum. Çünkü insan hikâyelerinin olduğu bir toplumda şaşırmamak mümkün değil" ifadelerini kullandı.