HIZLI BİR ŞEKİLDE TAMAMLAYACAĞIZ

Erenler genelinde çalışmalarını hızlandırarak sürdüren SASKİ 4 mahallede yağmur suyu altyapı çalışmalarını hızlandırdı.SASKİ’nin yaptığı altyapı çalışmalarının ardından, üstyapıyı tamamlayacak olan Erenler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 6 sokak için ön hazırlıklarını tamamladı. Çalışmaları yakından takip eden Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, SASKİ’ye teşekkürlerini ileterek, çalışmalar hakkında şunları belirtti; “Erenler ilçemiz her geçen gün kapasitesini arttıran bir yapıda. Bu sebeple ilçemiz genelinde çalışmalarını hızlandıran SASKİ’ye teşekkürlerimizi iletmek isterim. SASKİ’nin çalışmalarını bitirmesinin hemen ardından Fen İşleri ekiplerimiz hızlıca üstyapıyı tamamlıyor. Dilmen Mahallesi 6030 sokak, Küpçüler Mahallesi 3043, 3045 ve 3047 sokak, Yeşiltepe Mahallesi 8026 sokak ve Erenler Mahallesi 1278 sokakta yağmur suyu çalışmaları devam ediyor. Tamamlanan altyapı çalışmalarının hemen ardından üstyapıyı da hızlı bir şekilde tamamlayacağız.”

Erenler’de Altyapi Çalişmalari Başladi (10)

Başkan Tever’den 15 Temmuz mesajı Başkan Tever’den 15 Temmuz mesajı

CANLA BAŞLA ERENLERİN HİZMETİNDEYİZ

Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğünü çalışmalarının, ilçe genelinde koordineli bir şekilde yapıldığını belirterek açıklamalarına devam eden Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, etkin ve verimli hizmetin önemine vurgu yaparak; “Canla başla Erenlerin hizmetindeyiz. İlçemiz genelinde birçok konuda etkinlik ve verimliliğe dikkat ederek, çalışmalara hız verdik. Fen İşleri ekiplerimiz ve Temizlik İşleri ekiplerimiz hem Bayram öncesi olması münasebetiyle, hem de yaz mevsiminin verdiği fırsatla zamanı iyi kullanarak verimli çalışıyor.” dedi.

Erenler’de Altyapi Çalişmalari Başladi (9)

BAŞKAN ALEMDAR’A TEŞEKKÜRLER

Kurumlar arası birlikteliğin önemine dikkat çeken Başkan Şenol Dinç; Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a teşekkürlerini ileterek açıklamalarına devam etti; “İlçe Belediyesi olarak, Büyükşehir Belediyesinin desteği de bizleri ayrıca güçlendiriyor. Kurumlar arası koordinasyonun başarıyla yürütülmesinin neticesinde yatırımlarımız hız kazanıyor. Bu sebepten ötürü başta Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar olmak üzere, desteğini sunan Büyükşehir Belediyemizin tüm ekiplerine de teşekkür ederiz. Bizler de ilçemiz için ne varsa ortaya koyuyor hem maddi gayretle hem de saha çalışmalarımızla kalkınmanın önünü açıyoruz.”

Erenler’de Altyapi Çalişmalari Başladi (8)Erenler’de Altyapi Çalişmalari Başladi (7)Erenler’de Altyapi Çalişmalari Başladi (3)

Editör: Zhantor Jateey