Söğütlü İlçe Başkanı Naim Taşkın, İlçe Başkan Yardımcısı Gündoğdu ve Söğütlü Belediyesi Meclis Üyesi Lokman Şuayip Geyve ile birlikte ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlardan aldığı geri dönüşleri değerlendiren Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Hüseyin Ekşi, “Her şey daha iyi bir Türkiye için” dedi. 

huseyin_eksi_sogutlu_cikarmasi (1)
Kahvehanelere de ziyaretlerde bulunan Hüseyin Ekşi’yi bir amcanın Bozkurt selamıyla karşılaması unutulmaz görüntülere sahne olurken, Ekşi de vatandaşa aynı şekilde Bozkurt selamıyla cevap verdi.

huseyin_eksi_sogutlu_cikarmasi (2)
"DÜŞÜNCELERİMİZİ AKTARIYORUZ"
Ziyaretlerin ardından konuşan Hüseyin Ekşi; “Cumhur İttifakı ülkenin kalkınması ve bu günlere gelmesinde büyük emeği var. Türkiye Yüzyılı’nda ülkemizin kaybedecek bir dakikası yok. Kızıl Elma hedefinde ilerleyen ülkemize davanın bir neferi olarak hizmet etmek için bu kutlu yola çıktık. Sakarya’nın 16 ilçesinde halkımızla buluşup düşüncelerimizi aktarıyoruz. Esnaf kardeşlerimizle buluşup dertleşiyoruz. Vatandaşların partimize gösterdiği ilgi bizi daha çok çalışmaya motive ediyor” dedi.